Kokkutuleku koosolek Lammasmäel

Kokkutuleku koosolek Lammasmäel

2442
Vasakult: Indrek Sander, Jaan Villak, Karolin Lillemäe, Meelis ja Airi Parijõgi, Andres Lillemäe. Istuvad Karri Urban ja Peeter Hussar. Foto: Taavi Möller
 title=


Eile, 10.06 möödus jahimeeste kokkutuleku korraldajatel Lammasmäel. Üldiselt on suuremad valdkonnad kõik paigas ja kokkutuleku ootus suur. 

Koos käidi läbi kogu ala ning peenhäälestati laagriala paigutus, nii maakondade kui ka võistlusalade ja vabaalade lõikes. Suuremalt jaolt sai paika kaubatänava paigutus.

Suureks murekohaks oli väravate asukoht ning kuidas inimesed laagrialale suunata. Nimelt on laagriala otse riigi maantee kõrval, mida me kokkutuleku ajaks sulgeda ei saa, küll aga saame liiklust piirata ning suunata teisi liiklejaid muid teid kasutama. 

Ühiselt vaadati üle ka programmiga seonduv – erinevate alade asukoht, tehnilised vajadused jne. Suurem osa programmist pandi lukku, nüüd jääb ainult üle naiste ja laste tegevused paika panna – ideid on palju ja valik on suur. 

Kokkutulek on juba kuu aja pärast! Lammasmäel näeme!

Osalesid: EJSist Tõnis Korts, Andres Lillemäe (programmijuht), Karri Urban (väravad ja registreerimine), Karolin Lillemäe (info koordinaator), Taavi Möller (IT-lahendused, internetiühendus), Anton ja Indrek Sander (Kuusk OÜ), Airi, Meelis Parijõgi ja Taivo (Lammasmäe), Peeter Hussar (kutsemeisterlikkuse võistluse peakohtunik), Jaan Villak (Rakvere Jahindusklubi).
JAGA