EJS TV

VIIMATI LISATUD

Soomes toimus jahitrofeede hindamine

Urjalas (Vahosten Metsästysseura) toimus 2.-3.03.2024 jahitrofeede hindamine. Kohal oli Soome mõõtmisürituste mõistes rekordarv kohtunikke ja praktikante - kokku 13. Eestist osalesid hindamistöös Anne Reitel ja Lauri...

KOOLITUSED

Hiiumaal algab jahikursus märtsis

Hiiumaal algab 2. märtsil 2024 jahitunnistuse taotleja kursus. Koolitus toimub Hiiumaa Jahimeeste Seltsis (Väike-Tiigi 8, Kärdla). Lisainfo: Kalev Sootalu, kalev.sootalu@gmail.com tel 502 4283, Anu Sarapuu, hiiu.jahindus@gmail.com,...

TEATED

EJS-i eelinfo 4.03-10.03

EESTI JAHIMEESTE SELTS Eelinfo (4.03-10.03) Esmaspäev, 4. märts Kell 11 algab EJS-i majas (Kuristiku 7, Tallinn) EJS-i bürootöötajate korraline koosolek. Kontakt: Tõnis Korts, tonis.korts@ejs.ee, tel 511 8673. Kolmapäev,...

EJS-i eelinfo 26.02-3.03

EJS-i eelinfo 19.02-25.02

EJS-i eelinfo 12.02-18.02

EJS-i eelinfo 5.02-11.02

EJS-i eelinfo 29.01-4.02

EJS-i eelinfo 15.01-21.01

EJS-i eelinfo 8.01-14.01

SIGADE KATK

Põlvamaalt leiti taas katku nakatunud metssiga

Möödunud nädalal tuvastati sigade Aafrika katku viirus ühel surnuna leitud metsseal Põlvamaal Meeksi jahipiirkonnas. Lätis oli samal perioodil aga 27 SAK-i juhtumit metsseal. Endiselt levivad...

Muudatus SAKi proovi võtmise kohustusega piirkondades (alates 22.02.2024)

Seoses SAK viiruse leiuga Põlvamaal Räpina kandis on alates 22. veebruarist kohutus kõikidel Põlvamaa jahipiirkondadel võtta SAK vereproov kütitud metssigadelt. Ehk kohustus laieneb järgnevatele jahipiirkondadele: Kauksi...

Oluline

www.autovaruosadonline.ee
Onlineshop AUTODOC
www.jahipaun.ee
www.jahipaun.ee
www.jahipaun.ee



www.relvaeksam.eu
www.relvaeksam.eu
www.relvaeksam.eu
www.gpro.ee
www.gpro.ee
www.gpro.ee
www.optikwelt.ee
www.optikwelt.ee
www.optikwelt.ee
www.rajakaameramuuk.ee
www.rajakaameramuuk.ee
www.rajakaameramuuk.ee
www.trapper
www.trapper
www.trapper
www.schotter.ee
www.schotter.ee
www.schotter.ee
www.schotter.ee
www.schotter.ee
www.schotter.ee
www.infiray.ee
www.infiray.ee
www.infiray.ee
www.seikluspro.ee
www.seikluspro.ee
www.seikluspro.ee
www.heck-pack.ee
www.heck-pack.ee
www.heck-pack.ee