Kokkutulek 2015

Kokkutulek 2015

Jahimeeste-kokkutulek35Eesti jahimeeste ja nende sõprade aasta suurim sündmus on jahimeeste kokkutulek.

PRINDIN KOONDINFO (vajuta lingile)

Eesti jahimeeste XXXV kokkutulek
10.-12.07.2015 Lammasmäel

Tutvustus  |  Ajakava  |  Võistlused  |  Vabaalad | Auhinnad  |  Piletid ja registreerimine  |  Kontaktid  |  Maavanemad |  Toimumise koht  |  T-särk ja müts  |  Partnerid ja toetajad  |  Kokkutulekute ajalugu  |  Uudised ja teated  |  Reeglid  |  Tulemused

Kokkutuleku hüüdlause on “Tagasi juurte juurde!”. Kundas toimub kokkutulek kolmandat korda, esimest korda oli see 1976. aastal ja teist korda 2000. aastal.

Ootame kokkutulekule jahimehi ja -naisi, nii Eesti Jahimeeste Seltsi liikmeid kui ka kõiki teisi koos peredega. Pakume mitmesuguseid tegevusi erinevatele vanusegruppidele.

Kokkutulek on traditsiooniliselt ehitatud kolmele sambale: jahinduslikud ja rahvuslikud jõukatsumised, meelelahutus ja koolitus.

Hea meel on teatada, et u 2500 inimest ostis eelmüügist piletid ära ning oleme taaskord 5000 osaleja graafikus!

Kokkutuleku kaubatänav on rikkalikum, auhinnad kõvemad ja programm mitmekülgsem kui varem. Samas on oma koht ka vanal heal tuttavlikul programmil jahinduslike mõõduvõtmiste, vahvate kontsertite ja mõnusa seltskonnaga.

Tagasi_juurte_juurde_200x70mm

Ajakava

Progre

NB! Programm avaneb suuremalt, kui pildi peale vajutada. PDFis programm SIIT. Korraldajad jätavad endale õiguse programmi väiksemaid parandusi teha. 

Kokkutulekul jätkub tegevust kõigile – leiab jahinduslikke ja rahvuslikke jõukatsumisi, sobilikke tegevusi erinevatele vanusegruppidele. 

Kokkutulekulisi oodatakse reedel, 10. juulil alates kella 12.00. Alustab tööd kauba- ja toidutänav. Kokkutulek avatakse pidulik rongkäiguga, milleks kogunemine algab kell 18.00. Rongkäigule järgneb kohe avamistseremoonia. Samal päeval toimub kutsemeisterlikkus. Kokkutuleku staabis toimub võistlusaladele registreerimine ja võistlustele osalejate nimekirjade üle andmine kuni 21.00. Esineb 2Quick Start.

11. juuli on põhiliste võistluste ja muude toimetamiste päev. Traditsioonilised alad on taidlus, pasunapuhumine, viktoriin, jahilaskmine ja kokandus. Rahvaaladena on võimalik osaleda õhupüssist laskmises, rahva viktoriinis, võrkpallis, tarva vasika tõstmises, põdraveos, rippumisvõistluses. Esineb Metsatöll!

Ka 12. juuli on töine. Viiakse läbi juhtide ja uluki peibutamise võistlus. Kokkutulek lõputseremoonia algab kell 12.00.

Võistlused

Võistluste üldjuhend

V üldarvestusse kuuluvad võistlusalad

Viktoriin
Kutsemeisterlikkuse võistlus
Jahisarve puhumine
Kokandusvõistlus
Jahijutt või esinemine
Juhtide võistlus
Laskmisvõistlused CSP ja Lühike Kütiliin
Uluki peibutamine

VÕISTLUSALADE JUHENDID KOKKU

VI Üldarvestusse mittekuuluvad võistlusalad

Rahvaviktoriin
Võrkpall
Tarva vasika tõstmine
Põdravedu
Laskmine õhkrelvast
Rippumisvõistlus (naistele ja lastele)

VABAALADE JUHENDID KOKKU 

Vabategevused kokkutulekul

Lisaks tavapärastele üldarvestusse kuuluvatele võistlusaladele on jahimeeste kokkutulekul ka palju vabategevusi, millest enamik on huvilistele tasuta ja sobilikud erinevatele vanusegruppidele. 
Näiteks on võimalik osaleda põdraveos, tarva tõstmises, võrkpallis, rahvaviktoriinis, õhupüssi võistluses, rippumisvõistluses. Täpsem info nende kohta on leitav Võistluste peatükist VI Üldarvestusse mittekuuluvad võistlusalad.

Lisaks n-ö vabaaladel leidub tegevusi kogu perele. 

Mootorlaevaga LuLu merele
Mootorlaevaga LuLu merele  11. juulil viib mootorlaev LuLu kokkutulekulised Kunda sadamast merele sõitma. Esimene reis on planeeritud välja sõitma kell 10.45, busside täitumisel väljasõit iga kolmveerandtund (11.45, 12.45). Paluksime huvilistel eelregistreerida, et teaks arvestada, palju sõite ja transporti kokkutuleku kohast sadamasse planeerida.
Reis kestab u tund aega, täiskasvanutele on hind 10 eurot, lastele 5 eurot, eelkooliealistele tasuta. Tasumine kohapeal.
NB! Sobimatu ilma puhul võib laeva kapten otsustada reisijate turvalisuse kaalutlustel sõidud ära jätta.
Mootorpurjekas Lulu sõidab Tallinnast Kundasse ning võtab peale seltskonna kuni 14 inimest. Väljasõit reedel kell 23.30 Tallinna Vanasadamast. Saabumine Kunda sadamasse laupäeva hommikul kell 10.00. Soovi korral tasuta transport kokkutuleku platsile.Tasu alates 50 eurot inimene, alates 6-st sõitjast tasu kokkuleppel.Tagasi Tallinnasse sõidab Lulu laupäeval kell 21.00. Info ja soovist teatamine – ejs@ejs.ee või telefon 6025 970. Vaata Lulu-d www.sailing.ee

Vibuala
Laupäeval on vibualal üleval infotelk koos laskmisväljakuga kell 10.00–17.00. Kell 13.00–14.00 toimub plokkivibude ja laskekatse demo. Alal on üleval laskmismatt + kuus 3D looma katse jaoks.

Koerte ala
Jahikoerte Tõuühing on koerte alal väljas oma telgiga.  Laupäeval algusega kell 11.00 viiakse läbi FCI 3. ja 4. rühma kuuluvate jahikoerte tutvustus koerte alal. Peale tõugude tutvustamist esitletakse takside-terjereite tööd. 
Koertenäitused – kellele ja miks, seletame lahti ja teeme näitliku näituseringi, et oleks aru saada, mida koeraomanikult näituseringis oodatakse ja mida kohtunik näituseringis teeb, samuti seletame lahti tähtsamad lühendid ja hindamise süsteemi.

Vorstitegemise koolitus
Selle aasta jahimeeste kokkutulekul pakub AS Veikand vorstikoolitusi grillvorst/praevorst ise tegemiseks, mille raames käsitletakse:

 • retsepti koostamist, mille all mõistetakse tooraine – liha, maitseainete, lisaainete valikut.
 • tooraine ettevalmistust, sealhulgas soolikate leotamine, liha valik ja peenestamine.
 • lisaainete lisamise vajalikkust
 • näitlikku vorstimassi valmistamist ja vorstide pritsimist.
 • termilist töötlemist – räägitakse ja näidatakse kohapeal erinevaid võimalusi.

Toimub kohapeal valmistatud grillvorstide/praevorstide degusteerimine. Kuna kohale tuleb tehnoloog on võimalus saada ka vastuseid teistele vorstitegemisega seotud küsimustele. Koolituse toimuvad laupäeval kell 11–12 ja 15–16 Veikandi telgi juures kaubatänaval. Koolitus on osalejatele tasuta.

Luust ja nahast ehete valmistamise töötuba
Kaminakojas toimub kell 10–16 eelmisel aastal ülipopulaarseks osutunud luust ja nahast ehete valmistamise töötuba. Valmistada saab luust ehteid, luunikerdusi ja nahkpaelu teha.

Studio Viridis ja Muraste Looduskool
Studio Viridis/Muraste Looduskool panevad oma telgi üles naiste ja laste alale. Huvilistel on võimalik telgis palju põnevat näha ja proovida. Märksõnadeks on: jahi- ja kalastustrofeede vääristamine, topised ja mulaažid, jahinduse teemaline kunst, käsitöö ja sisekujunduselemendid, muuseumieksponaadid, loodushariduslike näituste ja õpperadade valmistamine, Muraste Looduskool.

Lammasmäe ekskursioonid
Kell 13.00 algab bussipeatusest (ühepäevaparkla juures) Lammasmäe ekskursioon, mis kestab orienteeruvalt tund aega. Lammasmäe ja selle ümbruse arheoloogilistel väljakaevamistel on uuritud läbi peaaegu 1000 m2 suurune ala ja kogutud rohkesti leide. Ekskursioonil näidatakse ka osasid vanu leide – kivikirves, tulekivi. Grupi suurus u 50 inimest. Ekskursioon on huvilistele tasuta. Suure huvi korral korraldatakse vajadusel teine ekskursioon veel, see selgub kohapeal.

Rahvaviktoriin
Kellele meeldib nuputada, võib viktoriini võistluse ajal peatelgis valmis olla, sest iga viie võistlusala küsimuse vahepeale esitatakse küsimusi ka publikule. Õigesti vastanutele ka vahvad auhinnad.

Õhupüssist laskmise võistlus
Lastakse õhupüssist etteantud aja jooksul võistleja omal valikul kolme erineva suurusega märke. Suurema märgi tabamise eest saab ühe punkti, keskmise eest kaks ja väiksema eest kolm punkti. Võrdse tulemuse korral toimub ümberlaskmine väikese märgi pihta. Võistlust toimub algusega kell 11.00 õhupüssi alas. Arvestust peetakse naiste, meeste ja laste arvestuses.

Tõstmisvõistlus “TARVA VASIKAS”
Tõstetakse tarva vasikat, raskusega u 100/75/50 kg. Võistlus toimub kahes raskusklassis. Mehed kuni 85 kg tõstavad 50 kg ja 75 kg tarvast, mehed 85+kg tõstavad 100 kg ja 75 kg tarvast.
Alustamisel on tarva kujud maas ja võistleja on kujude taga. Kohtuniku märguande peale haarab võistleja kuju kätte ning viib selle 10 meetri kaugusele ja asetab laua peale, seejärel samamoodi teise kuju. Aeg fikseeritakse 0.01 sek täpsusega.
Kujude tõstmiseks lauale on aega 3 minutit. Arvesse läheb vähemalt ühe kuju lauale tõstnud katse. Raskema kuju eest saab 2 punkti ja kergema eest 1 punkti. Kes kõige kiiremini kujud lauale sai, ongi võitja. Kaalumine vahetult enne võistlust.
Võistlus toimub tiigi juures algusega kell 15.00.
Vajalik eelregistreerimine, mis lõpeb 10.07 kell 23.59.
https://docs.google.com/forms/d/1NIrrq9c27Qtm0IcsDcpXaDua2H6jMyBjTomZaR0fFng/viewform?c=0&w=1

PÕDRAVEO võistlus
Võistlus toimub murul, kus tuleb vedada põdrakelk koos “põdraga” aja peale punktist A punkti B. Vedamise rada on umbes 100 m pikk ja kulgeb ümber tiigi. On lubatud vedada ka üle vee selleks märgistatud kohtades. Põdra kelgult maha kukkumisel lisatakse lõpuajale 10 sekundit. Võistkonna suurus on kuni 5 inimest. Võidab see võistkond, kes veab „põdra” kõige kiiremini finišisse. Aega mõõdetakse 0,1 sekundi täpsusega. Võrdse tulemuse korral esikolmikus korraldatakse uus katse.
Võistlus toimub tiigi ümber algusega kell 14.00. Vajalik eelregistreerimine, mis lõpeb 10.07 kell 23.59 https://docs.google.com/forms/d/1wxVWZ1-TeGhTAHjKq4tT6dvfcgHG7m5X3B-4TEeKogw/viewform?c=0&w=1  

Võrkpall
Algusega kell 10.00 toimub palliplatsil võrkpalliturniir (muruväljak). Võistkonnas on 8 liiget, korraga väljakul 6. Võistkonna liikmetele soolisi ja vanuselisi piiranguid ei seata.
Süsteem selgub peale registreerimist. Igale võistkonnale tagatakse vähemalt 2 mängu. Võistkonnale, kes ei ole ajakava järgi valmis mängu alustama, määratakse loobumiskaotus.
Mängitakse 2 geimivõiduni. Geim mängitakse 15 punktini. Seisul 14:14 mängitakse otsustavale punktile. Korraldajatel on õigus reeglit muuta peale registreerimist, teavitades sellest osavõtjaid esindajate koosolekul.
Tulemuste arvestamine: võit 3 punkti, kaotus geimivõiduga 2, kaotus 1 ja loobumine 0 punkti.
Lisainfo üldarvestusse mittekuuluvate võistlusalade nimekirjast. 
Vajalik eelregistreerimine, mis lõpeb 10.07 kell 23.59 https://docs.google.com/forms/d/1PnbohJB74D7GLRMFFxYSMTLTOm1dICqnp97hMtWjHuA/viewform?c=0&w=1

Rippumisvõistlus
Tiigialal on laupäeval algusega kell 15.00 rippumisvõistlus naistele ja lastele. Riputakse horisontaalse toru küljes, mille alla asetatakse kukkumise pehmendamiseks matid. Rippuda võib nii põimitud sõrmedega kui ka kõrvuti asetsevate kätega. Ei tohi kasutada kindaid ega muid abistavaid vahendeid. Kes kauem ripub, on võitja, aeg fikseeritakse 0,01 sekundi täpsusega, võrdse tulemuse korral uus katse.

Rippumisvõistlus
Tiigialal on laupäeval algusega kell 15.00 rippumisvõistlus naistele ja lastele. Riputakse horisontaalse toru küljes, mille alla asetatakse kukkumise pehmendamiseks matid. Rippuda võib nii põimitud sõrmedega kui ka kõrvuti asetsevate kätega. Ei tohi kasutada kindaid ega muid abistavaid vahendeid. Kes kauem ripub, on võitja, aeg fikseeritakse 0,01 sekundi täpsusega, võrdse tulemuse korral uus katse.

Metssea küpsetamine vardas
Vanade aegade meenutamiseks grillivad Kadrina jahimehed naiste ja laste ala juures tervet metssiga vardas. Huvilistel on võimalik vaatama minna ja küsimusi küsima. Võimalik, et väikese tasu eest saab ka tüki maitsta.

Summukas pakub helikopteri lende
ka sellel aastal pakub Summukas helikopteri lende. Helikopter on kohal laupäeva hommikul 10st ja lennatakse kuni huvilisi jagub/õhtuni. Lend ühele 35 ja kolmele 100 eurot.

Linnamäe lahtised meistrivõistlused käesurumises
Võistluse aeg ja koht: laupäeval 11.07 algusega 11.00 Linnamäe telgis. NB! FINAAL toimub pealaval laupäeva õhtul, täpsem info kohapeal 
Registreerimine: enne kokkutulekut vabas vormis e-mailil linpet@linpet.ee ja kohapeal reedel kuni 22.00.
Reeglid: Võistlussüsteemi otsustab kohtunike kogu kohapeal vastavalt võistlejate arvule. Võistlejad loositakse kohapeal. NB! Täpsemad reeglid veebis: www.linnamae.eu/kaesurumisvoistlus 
AUHIND: Peaauhind – METSSIGA VARDAS!!!
Lisainfo: tarmo@linpet.ee või tel 52 37 563

Lammasmäe puhkekeskuse pakutavad teenused
Lammasmäe puhkekeskus pakub lisavõimalusi, et jahimeeste kokkutulekut veelgi huvitavamaks teha. Lammasmäe tegevuste kohta lisainfot saab Lammasmäe telgist, mis asub naiste ala juures. 
Tenniseväljaku rent 12 eurot/tund.
Kanuumatk 20 eurot inimene.
Tarzani rada (trossilaskumised, paralleelköitel jõe ületus) 5 eurot inimene.

Spaa ja saun
Lammasmäel on huvilistel võimalik külastada spaad ja saunasid. Sauna pilet maksab 12 eurot täiskasvanule ja 8 lapsele. Piletiga saab spaa ja sauna ala tegevusi kasutada 2 tunni jooksul. Spaa ja sauna alal on aroomi aurusaun jääkuubikute ja soolaga, puuküttega saun, suitsusaun, kappkerisega saun, sisebassein ja jaccuzi/mullivann. Vihad hinna sees. Saunalistel võimalus rätikuid rentida. 
Saunad on avatud: reedel 19.00-00.00 (kõik saunad), laupäeval 08.00-00.00 (suitsusaun, kappkerisega saun avatud alates 17.00), pühapäeval 08.00-14.00.

Massaaž
Saunatamise vahepeal on võimalik ka massaažisalongi külastada. Lisainfo Lammasmäe infotelgist. 

Laste ala 
NB! Lapsevanemad, palume kindlasti laste käepaeltele oma telefoninumber kirja panna!

Paljud ülevalpool nimetatud alad on sobivad koos vanematega läbimiseks ka nooremale vanusegrupile. 

Laste alas pakuvad tegevust kaks lastepedagoogi, kes viivad kell 10.00-16.00 läbi muinasaegseid mänge looduslike vahenditega – mängud on sobitatud kokkutuleku teemaga “Tagasi juurte juurde!”. Samal ajal on avatud meisterdamise töötuba, kus kaks laste pedagoogi viivad läbi meisterdamist. Koos tehakse puust parvi, mida saab jõe peal pärast ujutada. Punutakse paela ning tehakse muid huvitavaid meistedamisi.

Laste alal on ronimisala, kus lapsed saavad mängida. Ronimisatraktsioonide juures toimub ronimine omal vastutusel/vanemate järelvalvel.

Auhinnad 

Kokkutuleku medal 2015
Parimatest parimad võistlejad saavad jahimeeste kokkutulekul pärjatud ka eritellimusena tehtud kokkutuleku medaliga, mis on valminud tuntud Eesti keraamiku Kadri Kaerma käe all.

Võistlusalasid toetavad meie vahvad sponsorid!

Jahiseltside ja -ühenduste arvestuse võitja auhinna paneb välja Heino ja Huntfish. Võitjad saavad 7 raadiosaatjat IC-F1000 (koos peakomplektiga). Teise koha sponsor on Olerex, kes paneb välja 500 euro eest kütust. 

Kolmanda koha auhinna jahiühenduste arvestuses paneb välja Otolux – suur püügipuur ning jahiseltside arvestuses Nord Boats OÜ klaasplastist kelgupõhjaga paadi. Mõlemad auhinna väärtus jääb suurusjärku 500 eurot. 

Kokandusvõistlust toetab ka sellel aastal Chef Foods. Peaauhinnaks on rajakaamera Minox DTC 1000, väärtusega 399 eurot. 
Viktoriini auhinnad paneb välja Veikand OÜ.
CSP auhinnad paneb välja Heino & Huntfish, Lühike Kütiliin vintraudsest relvast Linpet ja sileraudsest relvast Saare Uluk.  
Õhkrelvast laskmise auhinnad paneb välja Schotter Küti Kaubad
Jaanikese Jahindus paneb ka sellel aastal välja rohkelt vahvaid auhindu erinevatele võistlustele – näiteks kutsemeisterlikkusele, jahisarve puhumisele, peibutamisvõistlusele. 
Laste auhindadega toetab Premia. 

Piletid ja registreerumine

Kokkutuleku piletite eelmüük kestab 18. maist 5. juulini. Pärast 5. juulit saab pileteid osta kohapeal. Jahindusorganisatsioonidel paluksime võistluste registreerimine ja osalejate registreerimine eraldi teha, et võistluste planeerimisel saaks võimalikult varakult osalejate arvuga arvestada. 

Piletite eelmüük ja -registreerumine on lõppenud. Kõik, kes ei jõudnud, saavad piletid osta kohapeal. 

Pileti hind

EJS liikmele eelmüügist 12 eurot
Mitteliikmele eelmüügist 15 eurot
Lastele kuni 12 aastat tasuta
Üle 70 a eelmüügist 5 eurot
Kohapeal kõigile 15 eurot
Auto pilet 10 eurot
Haagise pilet 10 eurot 
Mootorrattaid, rollereid, jalgrattaid tasuta 

Palume eelregistreerunutel panna käepaelad käe peale ja parkimisluba ära täita enne kokkutulekule jõudmist.

Võistkondade registreerimine

Võistkondade registreerimine kestis 28. juunini. NB! Laskmisaladele kestis registreerimine 1. juunini! 
Üks võistlusala maksab 35 eurot, laskmisvõistlus Lühike Kütiliin 40 eurot ja CSP 60 eurot. Laskmisalade kohta info: Ivar Pärn 51 08 662, ivar@oventrex.ee

Registreerimise kohta lisainfo: Karri Urban 6025970, karri.urban@ejs.ee.

Võistlejate nimeline ülesandmine

Võistlusalade osalejate nimed tuleb enne kokkutuleku algust ära registreerida, s.o hiljemalt 9. juulil kell 23.59. Sama kehtib ka osade vabaalade jaoks (võrkpall, põdravedu, tarva vasika tõstmine) – nende jaoks on viimane registreerimise tähtaeg 10. juulil kell 23.59. Vabaaladele (v.a võrkpall) saab kohapeal registreeruda ainult vabade aegade olemasolul. Seekord oleme teinud lehed lihtsalt interneti teel täidetavateks, lehed leiate SIIT. NB! Kuni registreerumise tähtajani on võimalik oma ülesandmislehte muuta.

Kontaktid

Peakorraldaja OÜ Kuusk Indrek Sander indrek@kuusk.ee, 56 202 242
Üldkorraldus ja peatänava komplekteerimine: Tõnis Korts tonis.korts@ejs.ee, 6025973
Programmijuht Andres Lillemäe andres@ejs.ee, 6025972
Registreerimine: Karri Urban 6025970, karri.urban@ejs.ee
Peakohtunik Urmo Sitsi urmo@sitsi.ee
Lammasmäe puhkekeskus info@lammasmae.ee

Maavanemad e platsi koordinaatorid

Telkimisala plaan
Pildile vajutades avaneb see suuremalt

Platsi peal aitavad telkimist planeerida ja jooksvates platsipealsetes küsimustes aidata kokkutuleku maavanemad. Maavanematel on eristuvad T-särgid seljas, mis aitavad neid kergemini üles leida.

 • Harjumaa Aldo Laid 5093630 
  Hiiumaa Eigo Jõhvik 53467868 
  Ida-Viru Karl-Johannes Kärner 5219057
  Jõgevamaa Aigar Jürjens 5056602
  Järvamaa Vello Noorväli 5143242
  Läänemaa Aarne Taal 5022756
  Lääne-Virumaa Jaan Villak 5165612
  Põlvamaa Ennu Paluoja 55613570
  Pärnumaa Eero Nõmm 5296428
  Raplamaa Madis Kiiver 5267064
  Saaremaa Vilmar Rei 5038029
  Tartumaa Pauli Saag 58163698
  Valgamaa Rein Rosenberg 58358395
  Viljandimaa Priit Vahtramäe 5204243 
  Võrumaa Toomas Kaun 5117500

Kus toimub?

Lammasmäe, Linnuse küla, 44105 Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

Vaata lisaks ka http://www.lammasmae.ee/kontakt/

Kokkutuleku tarbeks on üles pandud ka suunaviidad.

Kokkutuleku platsi plaan

Pildile vajutades avaneb kaart suuremalt
Pildile vajutades avaneb kaart suuremalt

PDF SIIT.

T-särk ja müts

Kokkutuleku särk ja müts
2015. aasta jahimeeste kokkutuleku T-särki ja mütsi sai ette tellida kuni 3. juulini. Meestele on valikus khaki värvi polo ja naistele roosa või lilla polo. Mütside puhul on võimalik valida rohelise või punase värvi vahel. 

Ette tellides on polo hind 13 eurot, mütsi hind 8 eurot, kohapeal vastavalt 15 ja 10 eurot. Ettetellitud särgid saab kätte kohapeal laupäeval kella 20.00ni.

Meeste khaki värvi polo on saadaval suurustes: S–4XL.
Naiste lillat värvi polo on saadaval suurustes: S–XL.

Mütsid on kõik üks suurus (nagu nokatsid, mis on tagant reguleeritavad).

Lisainfo ja ettetellimine:
Ivo Kesamaa 52 45 433 ja iff.kesa@mail.ee

JN071_lilac_FJN071_rose_F
NB! Naiste särkidele tuleb ka kokkutuleku logo peale!

Partnerid ja toetajad

logo


Huntfish logo

Lammasmäe logo suuremSaku-LogoCHEF-FOODS-illustrats Jagermeister Jaanikese logo

premia

Anome

VW logoSaare Uluk 200 Linpet 200

Veikand2

Olerex logo

SchotterKaubad75px

 

boats jpg

Matkaja logo

 

Elisa_logo_blue

Viru valge logo

 gladius_logo radicom_baltic

 

rjk-logo-e1397587789349

vipis

 

summukas

Maitseained

iron baltic

Al Capone sigarillod 

Kokkutulekute ajalugu

EJS kokkutulekud läbi aegade:

 1. 1968 Kohtla-Järve Toila-Oru
 2. 1970 Võru Võru-Kubija
 3. 1972 Jõgeva Siimusti
 4. 1974 Haapsalu Kirimäe
 5. 1976 Rakvere Kunda-Lammasmäe
 6. 1978 Tartu Elva
 7. 1981 Valga Rulli
 8. 1983 Harju Paunküla
 9. 1985 Pärnu Võiste
 10. 1987 Põlva Intsikurmu
 11. 1989 Rapla Paeküla
 12. 1991 Paide Simisalu
 13. 1993 Saaremaa Sõrve-Pagila
 14. 1994 Viljandimaa Ulge
 15. 1995 Harjumaa Niitvälja
 16. 1996 Hiiumaa Õngu
 17. 1997 Ida-Virumaa Kauksi
 18. 1998 Võrumaa Järvere
 19. 1999 Jõgevamaa Voore
 20. 2000 Lääne-Virumaa Kunda-Lammasmäe
 21. 2001 Läänemaa Vormsi
 22. 2002 Pärnumaa Varemurru (korraldaja RMK)
 23. 2003 Tartmaa Võrtsjärve (Punajärve)
 24. 2004 Valgamaa Soontaga
 25. 2005 Pärnumaa Lemmeranna
 26. 2006 Põlvamaa Hurmioru
 27. 2007 Harjumaa Paunküla
 28. 2008 Järvamaa Kihli
 29. 2009 Raplamaa Kaiu
 30. 2010 Saaremaa Karujärve
 31. 2011 Viljandimaa Võrtsjärv (Valma)
 32. 2012 Jõgevamaa Voore
 33. 2013 Raplamaa Toosikannu
 34. 2014 Raplamaa Toosikannu

Sisekorra soovitused/nõuded

 1. Territooriumil on keelatud lahtise tule tegemine.
 2. Territooriumil on õigus viibida ainult pileti lunastanud külalistel. Käepael peab olema kinnitatud käele terve sündmuse jooksul.
 3. Sõidukid on lubatud territooriumile ainult eeskirjade kohaselt täidetud autoloa olemasolul. Maakondade majutusplatsidel ei ole lubatud sõidukitel liikuda sündmuse ajal. On lubatud ainult saabuda 10.07.2015 ja lahkuda 12.07.2015. Kui maakondades on külalisi, kes soovivad vahepeal lahkuda, siis nende jaoks on olemas eraldi parkimisplats ja telkimisala.
 4. Öörahu algab maakondade majutusplatsidel hiljemalt kell 03.00.
 5. Alkoholi tarbimine territooriumil. Territooriumil ei ole kaasa võetud alkoholi tarbimine lubatud. Sel aastal on sortiment seinast seina ning hinnad mõistlikud. Kõik leiavad endale sobiva joogi territooriumilt! Oma alkoholi tarbimine ei ole keelatud majutusalas.

Tulemused