Kokkutulek 2016

Kokkutulek 2016

Kokkutuleku bänner

FOTOD: Facebookis      
(piltide vaatamiseks ei pea kasutaja olema)

Eesti jahimeeste XXXVI kokkutulek toimus 
08.-10.07.2016 Võrumaal

KOKKUTULEKU KOONDINFO

Tutvustus | Piletid  |  Asukoht  | Programm |  Võistlused  |  Vabategevused |  Ekskursioonid | Auhinnad  |  T-särk ja müts | Partnerid ja toetajad  | Reeglid  |  Kontakt  | Maavanemad  | Alkomeeter  |  Toimunud kokkutulekud  | Tulemused

Tutvustus

Jahimeeste ja -naiste aasta suursündmus toimub 36. korda 8.-10. juulini 2016 ja seekord ootab meid külla Võrumaa! Korraldajad lubavad kõik ‘ummamuudu’ teha, nii et põnevust kui palju!
Kokkutulekul jätkub tegevust kõigile – leiab jahinduslikke ja rahvuslikke jõukatsumisi, sobilikke tegevusi erinevatele vanusegruppidele. 

Kohapeal on avatud kaubatänav, kust leiab nii süüa, juua kui ka kõik-võimalikke kaupu. Palume arvestada, et enamikes kaubatänava kohtades ei ole võimalik kaardiga tasuda. Kohapeal ei ole võimalik sularaha välja võtta, mistõttu soovitame seda endale vajaminevas koguses kaasa võtta.

Kohapeal edastab infot kokkutuleku raadio 97,7 MHz

Kokkutuleku raadio 2016

Meenutus eelmisest aastast:

Piletid ja registreerumine

Kokkutuleku piletite eelmüük ja võistlusalade registreerimine on lõppenud, kes ei jõudnud, saab pileteid osta kohapeal. 

EJS liikmele eelmüügist

12 eurot

Mitteliikmele eelmüügist

16 eurot

Lastele kuni 12 aastat (k.a) (eelmüügist ja kohapealt)

tasuta

Üle 70 a (eelmüügist ja kohapealt)

5 eurot

Kohapeal kõigile

18 eurot

Auto, haagis, haagissuvila eelmüük

12,50 eurot

Auto, haagis, haagissuvila kohapeal

15 eurot 

Mootorrattaid, rollereid, jalgrattaid

tasuta 

Võistlusalad (v.a Ummamuudu Sporting)

35 eurot

Ummammuudu Sporting

50 eurot

Kiireimaks sissepääsuks tuleb täidetud autopilet asetada auto armatuurlaule ning käepaelad peavad olema kinnitatud omaniku käele; lapsepiletile palume kirjutada vastutava inimese telefoninumbri. Kollane käepael on lastele. Sinine käepael on pensionäridele. Roheline käepael on tavapilet. 

Käepael peab osalejatel käe peal olema kogu kokkutuleku vältel!

Käepaelad
Soovitame käepaela kinnitamisel jälgida süsteemi: kui te olete hõivatud, kinnitage käepael paremale käele; kui te olete vallaline, kinnitage käepael vasakule käele.

Annami hüvvä nõvvu, miä avitas pido ja pillerkaari käigin hinnäst sündsähe üllen pitä ja asjanda luutmist är hoita. Kiä om vaba ja vallaline, köütkü käepail kurakäe randmõse ümbre. A kiä vahtsõt seldsilist löüdä taha-ei vai tohe-i, köütkü pail hääkäe pääle. Võromaal om jo vana kommõ, et rõivide pääle köüdet vüü perrä sait  teedä, kiä om vaba ja kiä peetü meesterahvas. 
(Pidus ettetulevate võimalike sekelduste ärahoidmiseks ning üksikute kontakteerumise hõlbustamiseks soovitab Võrumaa jahimeeste korraldustoimkond kõigil vallalistel käepaelad kinnitada vasaku randme külge, hõivatutel aga paremale käele. Selline märguanne jätkab Võromaal juba vanast ajast tuntud tava: vallalised mehed köitsid rõivastele vöö peale nõnda et sõlm ja vööotsad jäid vasakule küljele, abielumehed paremale. Lihtne meelde jätta: vasakul vaba, paremal peetud.)

Asukoht

Võrumaa, Kääpa küla, Lasva vald, Võhandu puhkekeskus

Kokkutuleku platsile juhendavad teid teeviidad! NB! Võhandu puhkekeskuse teeotsast laagriplatsile ei saa, sest telkimisala asub selle taga ja sinna viib otsetee, nagu kaardilt näidatud on! Kokkutuleku plats on avatud alates 08.07 kell 12.00.

Kokkutuleku kaart2

Kokkutuleku ala kaart

Kaart platsist

Uus plaan

Programm

Programm-lõplik

PROGRAMMI PDF, PROGRAMMI PDF KOOS VABATEGEVUSTE KIRJELDUSTEGA

 

NB! Kokkutuleku programmi kellaajad on ummammuudu, kõik tegevused algavad stiilis 10.10, 11.11, 12.12.

 

 

Kokkutulek pakub midagi igale maitsele: jahinduslikke mõõduvõtmisi, ponisid, mitmesuguseid vabategevusi ja ‘ummamuudu’ programmi, mille nägemiseks tuleb ise kohale tulla!

 

Esinejad

 

Reedel pärast viktoriini (kl 20.20) on võimalik pealaval kuulata Mulgimaalt pärit lauljaid ja laulukirjutajaid Anu ja Triinu Tauli.
Heino telgis esineb reedel ja laupäeval Louie Digman & The Ferriday Express. Viljeletakse Rock & Roll, Blues Rock, Rhythm & Blues.
Chef Foods on oma telki kutsunud esinema peamiselt eestikeelset pop-rocki/punk-rocki viljeleva ansambli Night Felony (reedel kell 21.21).
Reedene peaesineja on Ivo Linna ja Antti Kammiste (kl 22.22), kes pakuvad teada tuntud kontsert- ja tantsumuusikat igale vanusele mõnusas ettekandes (nagu kirjeldatakse neid Truvalo.ee lehel).
Laupäeval lisab kohalikku hõngu ansambel Säde (kl 20.20). Ansambel Säde repertuaaris on kaverid möödunud sajandi lõpust ja tänapäevast pärit beat- ja rockmuusika hittidest. Ansambli trummimängija Janekiga on kõik kokkutuleku videot vaadanud juba tutvust teinud (see ilusate sarvedega Võru põder, kes ei olnud noorena palju haige olnud). 
Peaesineja Karl-Erik Taukar (kl 22.22) ei vaja lisatutvustust. Pop-rocki viljelev Taukar on üks Eesti enimnõutumaid artiste. 

Loodame mõlema õhtu peaesinejad (Linna ja Kammiste ning Taukar) ka otseülekande kaudu nendeni tuua, kes meiega kohapeal olla ei saa. 

Võistlused

Jahimeeste kokkutulekul on üldarvestusse kuuluvad võistlusalad ja vabaalad.

VÕISTLUSTE ÜLDJUHEND

Üldarvestusse kuuluvad 10 võistlust: 

VÕISTLUSTE JUHENDID KOKKU (DOC, PDF)

2. Peibutamine (Peibutusvõistluse juhend)
3. Jahisarv (Pasunapuhumise juhend)
4. Taidlus (Jahijuhtu juhend)
5. Viktoriin (Viktoriini juhend)
7. Ummamuudu Sporting (haavel) ja 8. Jahipraktiline laskmine (kuul) (Laskmisalade juhend).
9. Kutse-mitmevõistlus (Kutse-mitmevõistluse juhend)
10. Laager (ainult maakondlik arvestus, hinnatakse platsi paigutust ja korrashoidu, +/- 5 punkti)

Jahimeeste kokkutuleku võistlusalade nimeline registreerimine on avatud kuni 07.07.16 kell 23.23.

Peibutusvõistlus http://goo.gl/forms/KZmMI57J5ZpZVg9b2
Juhtide võistlus http://goo.gl/forms/ymDoSWpEhXvJz5A53
Jahijutt http://goo.gl/forms/vSaq8KrXbzojJ9hv2
Kutse-mitmevõistlus http://goo.gl/forms/jyO9uusOTbaYMPru2
Kokandusvõistlus http://goo.gl/forms/7tbUnPNVdEK5fjKy2
Jahisarve puhumine http://goo.gl/forms/eOkkcLQ5G60KuzIO2
Viktoriin http://goo.gl/forms/jgETO4B0A0EqjeIz1

NB! Laskekellaajad jagatati välja süsteemi järgi, et lähemad maakonnad lasevad varem. Erandkorras lubatakse reedel võistlema asujatel kokkutuleku platsile kohale tulla juba neljapäeval. Kui võistkond on registreeritud, ei ole vaja ette nimeliselt võistlejaid registreerida, seda saab teha kohapeal. 

Individuaalvõistlejatel on võimalus ennast registreerida ivar@oventrex.ee (vabad ajad on märgitud graafikus). 

Laskegraafik

 • Vabategevused kokkutulekul 

  Lisaks kohustuslikele võistlusaladele on programmis tegevusi, mis sobivad praktiliselt kõigile huvilistele.
  • REEDE
 • Rahvaviktoriin. Reedel toimub viktoriini võistlusega samal ajal rahvaviktoriin! Osalemiseks koguneda 19.19 peatelki. 
 • Huntloci loos ja otsimismäng. Kõigi jahimeeste peol osalevate Huntloci kasutajate vahel loositakse välja Huntloci koera jälgimisseade ja Huntloci nutikas jahivest. Tule läbi Huntloci telgist ning näita oma telefoni, kuhu on installeeritud Huntloci äpp.

  Osale Huntloci otsimismängus ja võida nutikas jahivest. Liitu mängu ajaks Huntloci äpis jahiga (jahikoodi saad Huntloci telgist). Mängu algusajal saadetakse Huntloci sõnumikeskkonnas osalejatele teade, milline „jahis“ olev jahimees või koer tuleb peo maa-alalt ülesse otsida ja öelda talle vastav parool. Mängu kiireim saab Huntloci nutika jahivesti. Mängu algusajad on reedel kell 20.20 ja laupäeval 13.13, 15.15 ja 17.17.

  • LAUPÄEV
 • Ekskursioonid. Väikese tasu eest on kõigil võimalik ekskursioonidel käia. Bussid väljuvad kl 10.10 ja 14.14 
 • Linnukoerte demoesinemine. Jahikoerte tõuühing koos Soomest pärit linnukoerte treenija-katsekohtunikuga teevad kell 10.10 vabaalal linnukoerte demoesinemise. Jahikoerte tõuühing on väljas ka oma telgiga, kus tutvustatakse ühingut, antakse infot ja nõu jahi- ja tõukoerandusega seonduva kohta, kiletatakse tasuta jahikoera passe.
 • Laskesimulaator. Laskeharjutus “Jooksvad metsead” (laskesimulaator) Jaanikese Jahinduse telgis kaubatänavas, algab kell 10.10.
 • Õhkrelvast laskmise võistlus. Algab vabaalal kell 10.10.
 • Veikandi vorstikoolitus. Kell 11.11, 14.14 ja 17.17 toimub Veikandi telgis vorstikoolitus.
 • Linnamäe käesurumise võistlus. Ka sellel aastal korraldab Linnamäe lihatööstus käesurumise võistluse algusega kell 11.11 kaubatänavas Linnamäe telgis. 
 • Võrkpalli turniir. Võrkpalli võistlus toimub algusega kell 11.11 vabaalal palliplatside juures. Võib sisaldada ummammuudu elemente! 
 • Vibujahi tegevused. Saab ise kätt proovida ja laskekatset teha alates kell 11.11 vabaalal. Kell 16.16 näidatakse lumbi alal, kuidas jõest vibuga “kobrast” püüda. 
 • Püügivahendite demo. Jaanikese Jahinduse telgis toimub 11.11-13.13 püügivahendite demo. Laupäeva hommikul kell 9 algab Jaanikese telgis loosipiletite müük (kestab kuni pileteid jätkub või kuni loosimise. Iga pilet 5 eurot. Kalleim auhind 264 eurot. Auhinnad loositakse kell 19.19 peatelgis enne autasustamist.  
 • Orienteerumine. Kõik huvilised on infomaja juures olevasse naiste ja lastealasse oodatud kell 12.12. Räägitakse orienteerumisest ja siis saab ka oma oskusi demonstreerida ülesseatud rajal (kõigile jõukohane (ka täiesti algajatele), jahinduslike elementidega).
 • Manitou tõstukite demoesinemine. Intrac Eesti AS toob kohale võimsad Manitou tõstukid. Demooperaatorid ja kasutuskoolitajad näitavad, mida masinad teha oskavad. Saab katsuda, küsida, lähemalt uurida. Demoesinemised toimuvad kell 12.12 ja 16.16 kaubatänavas.
 • Estsari tegevused – köiepääste, kuulihaavade esmaabi, ellujäämistarkused. Kell 13.13 saab Estsari telgis ellujäämistarkuste töötoast osa võtta. Kell 14.14 näitavad eksperdid, kuidas kuulihaavade puhul esmaabi anda. Pärast vibuga koprajahi demoesinemist (orienteeruvalt 16.45) toimub lumbi alal operatiivgrupi Estsar demoesinemine, kuidas päästa jõkke kukkunud inimest. Estsar on väljas ka kaubatänavas, tasub uurima minna, mida huvitavat nende telgi alt leiab. Pärast vibuga koprajahi demoesinemist toimub lumbi alal operatiivgrupi Estsar demoesinemine, kuidas päästa jõkke kukkunud inimest. Estsar on väljas ka kaubatänavas, tasub uurima minna, mida huvitavat nende telgi alt leiab.
 • Ummammuudu köievedu. Kõigil köieveohuvilistel tasub 18.18 tulla lumbi alale köit vedama või vaatama, kuidas teised seda teevad. 
 • Studio Viridis. Studio Viridis on esindatud nii jahitrofeede ja topistega kui ka looduskooliga. Lapsed saavad vaadata luupidest väikesi asju, määrata loomakakat ja osaleda võistlusel, kus loositakse välja auhind: sünnipäevapidu Muraste Looduskoolis. Saab teha pere- ja jahimehepilte trofeede ja topistega. Parimad fotod lisatakse Studio Viridise Facebooki ja auhinnaks parimale on ühe sarvetrofee või kolju vääristamine järgmisel jahihooajal tasuta. http://www.studioviridis.ee/
  • PÜHAPÄEV
 • Kalapüügivõistlus noored ja vanad. Kõik kalandushuvilised on oodatud kalapüügivõistlusele. Võta oma õng kaasa ja tule Lumbi alale pühapäeva hommikul. Registreerimine algab 30 min enne võistluse algust, võistlus algab 09.09. Võistluse aeg 1,5 h.
  Püügivahendid: lubatud püügivahendid harrastuspüügiõiguse omamisel lähtuvalt kalapüügiseadusest ja kalapüügieeskirjast, võistlejal peab olema kehtiv harrastuskalapüügiõigus.
  Püügikoht: Võhandu jõgi, püügikohta asumisel ei tohi segada kaasvõistlejat, kes on positsiooni varem sisse võtnud.
  Arvesse lähevad võistleja poolt võistluse ajal püütud kalad, mille püüki ei ole kalapüügieeskirja alusel keelatud.
  Paremusjärjestuse selgitamine: iga kala 1 p, iga kalaliik 5 p (võistleja peab liigi ise määrama, valesti määratud liik annab – 5 p), võistlusklassi arvestuses kõige pikem kala 10 p ja kõige lühem kala 10 p. Võistlusaja lõppedes peab olema kalad kohtunikele üle antud. Iga hilinetud minut on – 1 p. Üle 10 minuti hilinejad diskvalifitseeritakse.

Naiste ja laste tegevused kokkutulekul

Laupäev
Alates kl 10.10 algab programm naistele ja lastele laagri peamaja lähedal asuvas naiste ja laste alas. Kell 10.10 väljuvad esimesed ekskursioonibussid.
Kell 11.11 on loodusvägede õpituba (AINULT NAISTELE!). Naine, naiselikkus ja looduse vägi. Vestlusringis vestleme Naisest ja naiselikkusest, kuidas tunnetada loodust ja sellest jõudu ammutada. Võimalusel lähme metsa jalutama. www.elojuur.ee.
Kell 12.12 on võimalik orienteerumises kätt proovida. Kell 13.13 on ponide õpituba. Kell 14.14 väljub teine sats ekskursioonibusse. Kell 16.16 on avatud näomaalingud. 
Päeva jooksul on lastel võimalik ponidega sõita ning mitmesuguseid loomi vaatamas käia väikeses miniloomaaias. Avatud on batuudid ja skyjump. 
Päeva jooksul on võimalik kätte proovida õhupüssi laskmises (vabaalal alates kl 10.10), vibu laskmises (vabaalal alates kl 11.11).
Kell 11.11, 14.14 ja 17.17 toimub Veikandi telgis vorstikoolitus.  
Studio Viridis. Studio Viridis on esindatud nii jahitrofeede ja topistega kui ka looduskooliga. Lapsed saavad vaadata luupidest väikesi asju, määrata loomakakat ja osaleda võistlusel, kus loositakse välja auhind: sünnipäevapidu Muraste Looduskoolis. Saab teha pere- ja jahimehepilte trofeede ja topistega. Parimad fotod lisatakse Studio Viridise Facebooki ja auhinnaks parimale on ühe sarvetrofee või kolju vääristamine järgmisel jahihooajal tasuta. http://www.studioviridis.ee/

Ekskursioonid

Jahimeeste kokkutulekule tulemise boonus on see, et saab lähemat tutvust teha ka imekauni Võrumaaga! 
Lisainfo ja kohapeal registreerumine infomaja juurest. Tasumine kohapeal sularahas. 

Registreerumine staabis!

Kes soovivad mõlemal ekskursioonil käia, soovitame hommikupoole valida Haanjamaa ots ja õhtupoole Piusa ots, sest Piusa eksursioon võib pisut pikemaks minna!

Piusa ekskursiooni hind: täiskasvanu 10 €, laps 7 € (sisaldab giidi, bussisõitu ja kõiki pääsmeid)
Haanja ekskursiooni hind: täiskasvanu 6 €, laps 3€ (sisaldab giidi, bussisõitu ja kõiki pääsmeid)

Kagu-Eesti künklik maastik ootab jahimehi koos peredega tutvuma Võrumaa imeliste paikadega. Kohalike hea maitse järgi on kaugema kandi rahvale valitud kaks ekskursioonimarsruuti, kust ei puudu traditsiooniline Võrumaa tõmbekeskus Suur Munamägi, kuid kus leidub ka kohti, kuhu tavaturist igapäevaselt ei satu.  

Piusa ekskursiooni programm

Toimumise aeg: 09.07.2016 kell 10.10–13 ja 14.14–17
Giidid: Pille Saarnits, Aulis Saarnits Keskkonnaametist

Ekskursiooni marsruut:

 • Kääpa – Vastseliina linnus: mööda Tallinn–Luhamaa maanteed üle Illi (Illi veski, veskid üldse) ja Vana-Vastseliina (Liphardi mõis) Vastseliina linnuse juurde. Teel veel Verijärv ja Piusa jõe ürgorg Juraski mäel, Vastseliina kirik paistab.
 • Programm Vastseliina Piiskopilinnuses. Grupp jagatakse kaheks, kummalgi grupil 45 min programm (kaks giidi teevad paralleelselt programmi), sh müürid ja käsitöötare, kust saab osta kohalikku käsitööd. http://www.vastseliina.ee/linnus/index.php?lang=et
 • Vastseliina linnus – Obinitsa – Piusa koopad. Sõidame läbi Setumaa – üle Meremäe ja Obinitsa Piusale http://www.setomaa.ee/
 • Programm Piusa koobastes, kestus 45 min, sh klaasiliiva karjäär ja savitöökoda, kust saab osta savinõusid. http://www.piusa.ee/Piusa-Koobaste-K-lastuskeskus
 • Piusa koopad – Kääpa laager – üle Lindora ja Tabina ja Otsa. Räägime Lindora laada traditsioonist, Tabina järvest ja Tabina karjäärist.

Haanjamaa ekskursiooni programm

Toimumise aeg: 09.07.2016 kell 10.10–13 ja 14.14–17
Giidid: Maris Kivistik, Margit Turb Keskkonnaametist

Ekskursiooni marsruut:

Ekskursioone aitab korraldada meie hea koostööparner Keskkonnaamet! 

Auhinnad

Parimatest parimad võistlejad ja abilised saavad jahimeeste kokkutulekul pärjatud ka eritellimusena tehtud kokkutuleku medaliga, mis on valminud tuntud Medal 2016Eesti keraamiku Kadri Kaerma käe all. 

Võistluste auhinnad on igati väärilised, tasub mõõtu võtma tulla! Esimese koha auhinnad paneb välja Heino ja Huntfish ning Arke Lihatööstus, II koha auhinnad Chef Foods ja III koha auhinnad Olerex! 

Jahiseltside arvestus

I koht. Arke Lihatööstus paneb võitjale välja ligi 3000 euro väärtuses liha esmase töötlemise tarvikuid ja seadmeid. Hakklihamasin TC32 (320 kg/h), elektriline tali, käsisaag (saeleht 50 cm), 10 nuga, 2 staali, 4 lõikelauda (40x90x220), 5 põlle, käi-teritaja, roostevaba prügikast, kätepesu dosaator, kätepesukuivatuspaberi hoidja-leht, 5 l vedelseepi.
II koht. 700 euro väärtuses võsalõikur HQ 545 ja kaitsekiiver (näokaitse ja kõrvaklappidega) Chef Foodsilt
III koht. 500-eurone kinkekaart Olerexilt

Jahiühenduste arvestus

I koht. 1500 euro väärtuses mootorsaag HQ-543XP+ võsalõikur HQ 545 Heinolt
II koht. 700 euro väärtuses võsalõikur HQ 545 ja kaitsekiiver (näokaitse ja kõrvaklappidega) Chef Foodsilt
III koht. 500-eurone kinkekaart Olerexilt

Sellel aastal saab virtuaalse maakondliku arvestuse võitja ka auhinna ja selleks on 500-eurone paat Nord Boatsilt.  

Võsalõikur koos kaitsekiivriga Chef Foodsilt
Võsalõikur koos kaitsekiivriga Chef Foodsilt

I koha auhind2

 

 

 

 

 

T-särk ja müts 

t-s2rk2016

Pakume võimalust jahimeeste kokkutuleku T-särki ja mütsi ette tellida.  

Kaabud on saadaval neljas värvis, üks standardmõõt (sama, mis eelnevatel aastatel). Ettetellides on hind 12 eurot, kohapeal 15.

Jahimeeste kokkutuleku T-särk on seekord hallikat värvi. Ettetellides 8 eurot, kohapeal 10. Suuruseid on seinast seina (S–4XL). 

Naistele on pakkumises helelillat ja roosat tooni T-särgid (nagu eelmisel aastal). 

T-särki ja mütsi saab ettetellida 7. juulini. Ettetellitud särgid saab kätte kohapeal laupäeval kella 20.00ni.

Lisainfo ja ettetellimine:
Ivo Kesamaa 52 45 433 ja iff.kesa@mail.ee

Partnerid ja toetajad

 

 
 
 
Heino ja Huntfish bänner
Jahipaun logoKaitseliit Võru Malev, Võhandu Puhkekeskus, Al Capone, Martin Hunting  
 

 Sisekorra soovitused/nõuded

 1. Territooriumil on keelatud lahtise tule tegemine.
 2. Territooriumil on õigus viibida ainult pileti lunastanud külalistel. Käepael peab olema kinnitatud käele terve sündmuse jooksul.
 3. Sõidukid on lubatud territooriumile ainult eeskirjade kohaselt täidetud autoloa olemasolul. Maakondade majutusplatsidel ei ole lubatud sõidukitel liikuda sündmuse ajal. On lubatud ainult saabuda 08.07.2016 ja lahkuda 10.07.2016. Kui maakondades on külalisi, kes soovivad vahepeal lahkuda, siis nende jaoks on olemas eraldi parkimisplats ja telkimisala.
 4. Öörahu algab maakondade majutusplatsidel hiljemalt kell 03.00.
 5. Alkoholi tarbimine territooriumil. Territooriumil ei ole kaasa võetud alkoholi tarbimine lubatud. Sortiment seinast seina ning hinnad mõistlikud. Kõik leiavad endale sobiva joogi territooriumilt! Oma alkoholi tarbimine ei ole keelatud majutusalas.

Kontakt

Peakorraldaja OÜ Kuusk Indrek Sander indrek@kuusk.ee, 56 202 242
Üldkorraldus ja peatänava komplekteerimine: Tõnis Korts tonis.korts@ejs.ee, 6025973
Programmijuht Andres Lillemäe andres@ejs.ee 
Kokkutuleku koordinaator, korraldava maakonna esindaja: Mati Kivistik mati.kivistik@gmail.com, 5231187
Registreerimine: Karri Urban 6025970, karri.urban@ejs.eeTegelane särk 2016
Peakohtunik Urmo Sitsi urmo@sitsi.ee

Korraldajad tunned ära rohelise T-särgi järgi (Tegelane). Lisaks on avatud infomaja/staap.

Maavanemad

Platsi peal aitavad elu-olu korraldada maavanemad. Maavanema tunned ära oranži maavanema särgi järgi. 

Harjumaa Aldo Laid 5093630 
Hiiumaa Eigo Jõhvik 53467868 
Ida-Virumaa Egert Malts 58118028 
Jõgevamaa Aigar Jürjens 5056602
Järvamaa Vello Noorväli 5143242
Läänemaa Aarne Taal 5022756
Lääne-Virumaa Jaan Villak 5165612
Põlvamaa Ennu Paluoja 55613570
Pärnumaa Eero Nõmm 5296428
Raplamaa Koit Ütt 56485684, 51990426 
Saaremaa Vilmar Rei 5038029
Tartumaa Pauli Saag 58163698
Valgamaa Rein Rosenberg 58358395, Ants Järvmägi 5134024
Viljandimaa Priit Vahtramäe 5204243 
Võrumaa Heino Ojaperv 5218508

NB! Hea kokkutulekuline, kes soovib tulla hiigelsuure varjualusega/majaks lahtikäiva haagisega maakonna platsi peale, annab sellest ette teada, et maavanem oskaks platsi paiknemisel sellega arvestada/arutab enne maavanemaga selle paigutuse läbi!

 

Tulemused

Kokkutuleku võitsid: jahiühenduste arvestuses Pärnumaa Jahimeeste Liit (Ida-Viru Jahimeeste Seltsi ja Saaremaa Jahimeeste Seltsi ees); jahiseltside arvestuses Kiviõli Jahiselts (Kehtna Jahindusklubi ja Tori-Sindi Jahiseltsi ees). Virtuaalses maakondlikus arvestuses oli ka parim Pärnumaa Jahimeeste Liit. Parima eriauhinna platsi korraldusvõistlusel sai Aldo Laid (Harjumaa). 


 Meenutus 2015. aasta kokkutulekust