OÜ Veikandi vorstitegemise koolitus jahimeeste kokkutulekul

OÜ Veikandi vorstitegemise koolitus jahimeeste kokkutulekul

4118

Jahimeeste kokkutulekul on oma valikuga väljas OÜ Veikand – pakutakse huvitavat valikut toodetest, vahvaid vorsti valmistamise koolitusi ning nii mõnigi võistuse parim saab nende väljapandud auhinnaga koju minna! 

 

OÜ Veikand:

Jahimeeste kokkutulekul leiab meie telgist hulgaliselt erinevaid maitseaineid, naturaalsooli, vorstikestasid, suures valikus nuge, teritajaid ning erinevaid vajalikke väikeseadmeid jahimeestele ja kodustele vorstimeistritele. Juba varem võib meie poolt pakutava tootevalikuga tutvuda e-poes – www.saksavorst.ee.

Lisaks viime kokkutuleku jooksul läbi ka mitmeid vorsti valmistamise koolitusi. Kus saab oma silmaga näha kui lihtne on meie poolt pakutavate toodetega vorsti valmistamine, vorstimassist kuni küpsetamiseni. Kõiki vorste anname kindlasti ka kohapeal maitsta. Kui meeldima hakkab, siis saab järgi tegemiseks vajaliku kohapealt kaasa osta. Soovi korral anname retseptigi kaasa.

Tehnoloogilist tuge, retsepte, kasutusjuhendeid ja soovitusi saab meie spetsialistidelt, kes on kokkutulekul kohal ja kelle kontaktid leiate kodulehelt: www.veikand.ee

AS Veikand tutvustus
AS Veikand on ligi 20 aastat tarninud Eesti toiduainetööstustele materjale, lisaaineid ja seadmeid. Peamisteks müügiartikliteks on naturaalsooled, vorstikestad, termokahanevad- ja vaakumkotid, tärklised, juuretised, stabilisaatorid, maitse- ning lõhnaained. 

Müüme ja hooldame ka toiduainete tööstuse uusi ja kasutatud seadmeid. Seadmete hoolduskeskus asub Kesk-Eestis Türil, kus on olemas sobiv taristu ja asukoht Eesti keskel, mis on klientide teenindamiseks parim.

Viimastel aastatel on järjest suurenenud klientide arv, kes soovivad ise kodus valmistada leiba, juustu, jogurtit, veri- ja grillvorste jms. Kuna meie olemasolev hulgiladu ei võimaldanud neid kliente teenindada, otsustasime sobivaid tooteid netipoe kaudu pakkuma hakata. Nüüd on võimalus mugavalt osta meie tooteid ka HoReCa ettevõtetel, talupidajatel, jahimeestel, koduperenaistel, hobikokkadel ja kõikidel teistel.

Kontor ja hulgiladu asuvad Pärnus Kaevu tn. 10.

JAGA