Uus kokaraamat “Maitsvalt ulukilihast!” saadaval jahimeeste kokkutulekul

Uus kokaraamat “Maitsvalt ulukilihast!” saadaval jahimeeste kokkutulekul

2911
 title=


Eest Naisküttide Seltsil eesotsas koka ja naisküti Kerlin Ledisega on suur au tutvustada Eesti jahimeeste kokkutulekul koostöös ajakirjaga Eesti Jahimees valminud kokaraamatut “Maitsvalt ulukilihast!” Autor tutvustab oma raamatut kokkutuleku kaubatänaval asuvas Naisküttide Seltsi telgis laupäeval, 11. juulil.

Kõigil huvilistel on võimalik autoriga kohtuda, küsimusi esitada ja ehk ka autogrammi saada. Võib isegi juhtuda, et midagi raamatu retseptidest on kohapeal võimalik ka ära proovida. Loomulikult saab raamatut sealtsamast ka osta. Raamatu hind kokkutulekul on 12 eurot (poes on raamat hinnaga 14 eurot).

Kerlini raamat peegeldab tema kiindumust jahipidamise, ulukiliha, toiduvalmistamise ja pildistamise vastu. Ta on pannud kokku retseptid, mis on tema pere ja sõprade poolt kiidetud. Raamatust leiab retsepte põdra- ja metssealiha mõnusaks kasutamiseks – nii jahimeestele enim kättesaadavama liha jaoks kohandatud maailmaklassikat kui ka tema enda nägemust ulukiliha kõige lihtsamast ja mõnusamast valmistamisest. Ei midagi keerulist – lihtne, kaunis ja nii maitsev. Tule ja uudista uut raamatut Naisküttide Seltsi telgis!

kerlin
Kokaraamatu autor Kerlin Ledis

NB! Kas sa teadsid, et Eestis on kaks organisatsiooni, kes ühendavad naiskütte? Eesti Naisküttide Selts sai asutatud küll alles 2015. a, kuid koos on käidud juba üle 5 aasta ning meie ringi kuulub üle 50 jahindushuvilise naisküti. 

Lisainformatsiooni Eesti Naisküttide Seltsi kohta leiab Facebookist:  www.facebook.com/eestijahinaised või Eesti Naisküttide Seltsi e-posti aadressilt naiskytid@gmail.com, tel + 372 53 333 391.
JAGA