Saarte Jahimeeste Seltsil uuenes juhatus ja vahetus juhatuse esimees

Saarte Jahimeeste Seltsil uuenes juhatus ja vahetus juhatuse esimees

204
Kalev Kuusk. Foto: EJS

2.mail toimus Eikla klubis Saarte Jahimeeste Seltsi üldkoosolek kus valiti uueks juhatuse esimeheks Kalev Kuusk.

Lisaks temale juhivad seltsi tegemisi järgmise nelja aasta jooksul juhatuse liikmed Aarne Jõgi, Andrus Sepp, Jürgen Tamm, Kaido Kaasik, Martin Hein, Mihkel Tarvis, Rain Metsmaker ja Rainer Ollerma.

Kalev Kuusk on jahimees alates 2004. aastast. Jahimeheks oldud aja jooksul on Kalev näidanud üles lugupidavat suhtumist looduskeskkonda, olnud usaldusväärseks jahikaaslaseks ja aidanud korraldada jahindusega seotud küsimuste lahendamist maakonna tasemel. Kalevi poole võib alati pöörduda, kui on vaja head nõu jahinduse korraldamisel või abi praktiliste tegevuste lahendamisel. Suureks abiks kohalikele jahimeestele on ka Kalevi oskus ja soov kvaliteetselt väärindada jahisaaki kohapeal, mis on saarte jahimeetele eriti vajalik tugi.

Alates 2012 aastast on Kalev  olnud Saarte Jahimeeste Seltsi revisjonikomisjoni esimees. Tema eestvedamise all on SJS revisjonikomisjon teinud head tööd, mille tulemusena on seltsi igapäevane majandamine selge ja läbipaistev.

Täname senist juhatuse esimeest Kaido Kaasikut ja juhatuse liikmeid Arli Toompuud ja Vilmar Reid panuse eest maakonna jahinduse arengusse ja soovime Kalev Kuusele edu!