Kokkutuleku kaubatänav: Huntloci loos ja otsimismäng

Kokkutuleku kaubatänav: Huntloci loos ja otsimismäng

1906

Huntloc on 8.-10. juulil jahimeeste kokkutulekul Võrumaal. Tule läbi Huntloci telgist, tutvu meie jahipeo soodsate pakkumistega ning registreeri loosimisele.

Kõigi jahimeeste peol osalevate Huntloci kasutajate vahel loositakse välja Huntloci koera jälgimisseade ja Huntloci nutikas jahivest. Tule läbi Huntloci telgist ning näita oma telefoni, kuhu on installeeritud Huntloci äpp. Loosimine toimub pühapäeva keskpäeval.

Samuti osale Huntloci otsimismängus ja võida nutikas jahivest. Liitu mängu ajaks Huntloci äpis jahiga (jahikoodi saad Huntloci telgist). Mängu algusajal saadetakse Huntloci sõnumikeskkonnas osalejatele teade, milline „jahis“ olev jahimees või koer tuleb peo maa-alalt ülesse otsida ja öelda talle vastav parool. Mängu kiireim saab Huntloci nutika jahivesti. Mängu algusajad on reedel kell 20.20 ja laupäeval 13.13, 15.15 ja 17.17. 

Huntloci telgist leiad soodsa hinnaga Huntloci jahivesti, koera jälgimisseadme, helkuriga koera kaelarihma. Saad osta endale Huntloci aastalitsentsi vaid 15 € eest, tutvuda koera jahivestidega ning uue tootena on pakkumisel kasutaja jaoks eelseadistatud ja Huntloci platvormiga integreeritud rajakaamera, mida saad juhtida nutitelefonist.

JAGA