Kokkutuleku parimad olid Pärnumaa Jahimeeste Liit ja Kiviõli Jahiselts

Kokkutuleku parimad olid Pärnumaa Jahimeeste Liit ja Kiviõli Jahiselts

12180

Ja jahimeeste kokkutulek ongi selleks aastaks lõppenud! Rekordarv külastajaid tegi meele rõõmsaks. Kindlasti käis platsi pealt läbi üle 5000 inimese, kas võiks seda arvu rohkem 6000 poole ümardada, selgub pärast kokkuvõtete tegemist. 

Kui kokkutuleku eel oli pisut vihmane, siis kokkutuleku ajal oli ilm nii soe, et nii mõnigi kokkutulekuline peab tõenäoliselt oma purpurpunase jume tagamaid selgitama. 

Kokkutuleku kolmandal päeval toimus kalapüügivõistlus. Parimad selgitati välja viimastes võistlusalades – juhtide võistluses ja peibutamises. 

Kell 12.12 algas lõpetamine. Autasustati parimaid ja tänati tublisid abilisi. Kokkutuleku võitsid: jahiühenduste arvestuses Pärnumaa Jahimeeste Liit (Ida-Viru Jahimeeste Seltsi ja Saaremaa Jahimeeste Seltsi ees); jahiseltside arvestuses Kiviõli Jahiselts (Kehtna Jahindusklubi ja Tori-Sindi Jahiseltsi ees). Virtuaalses maakondlikus arvestuses oli ka parim Pärnumaa Jahimeeste Liit. Parima eriauhinna platsi korraldusvõistlusel sai Aldo Laid (Harjumaa). 

Suur-suur aitäh Mati Kivistikule koos Võrumaa Jahimeeste Seltsi ja vabatahtlikega. Programm oli lubatult ummamuudu, ekskursioonid ülipõnevad, platsid pärast kontserti läikima löödud ja lugematu arv väiksemaid ja suuremaid tegusid korda saadetud. 

Täname ka Kuusk OÜd üldkorralduslike imetegude eest, mis saadeti korda rõõmsa meele ja profesionaalse rahulikkusega. Valerka, Indreku ja Antoniga (Videalist) võib igal ajal (vobla) luurele minna! Renxx on jahimeeste lemmik raadiodiktor!

Sellist superluks üritust ei oleks saanud toimuda ilma teieta, head jahimehed/kokkutulekulised! Võimas! Aitäh teile kõigile!

EJS kokkutulek 2016 – üldarvestus (NB! Tabelis eellaskmise tulemused. Laskmisvõistluste finaali tabelid: KUUL_MEESKONDLIK FINAAL, HAAVEL_IND FINAAL)

EJS kokkutulek 2016 – köievedu

EJS kokkutulek 2016 – võrkpall

Suur osa pilte on juba EJSi galeriis Facebookis, lisame neid esimesel võimalusel. Jagage meiega ka oma pilte Facebookis kokkutuleku ürituse all ning jagage ka oma muljeid. 

EJSi meeskond loodab, et kõik kokkutulekulised jõudsid ilusti koju ning kohtumiseni järgmisel korral. 

Jahimeeste kokkutulekult leitud asjad. Kätte saab EJSist Kuristiku 7 (6025970). Võimalik, et platsi järelkoristuse käigus lisandub asju.

20160711_150401 20160711_150537 20160711_150639 20160711_150846

 

JAGA