Ajakirja Eesti Jahimees toimkonna koosolek

Ajakirja Eesti Jahimees toimkonna koosolek

2407
EJSi tegevjuht Tõnis Korts (keskel) annab juubilarile Mati Kaalule (paremal) üle jahitunnistuse plastikkaardil. Vasakul toimkonna liige Heino Kasesalu. Foto: Karolin Lillemäe
 title=


15. juunil toimus ajakirja Eesti Jahimees toimkonna koosolek, mida alustati seekord pidulikult. 

Ligi 25 aastat ajakirja Eesti Jahimees toimkonna liige olnud Mati Kaal tähistas 3. juunil oma 70. juubelit. EJSi maja päkapikud märkasid, et Matil on jahitunnistuse kehtivus lõppemas ning koosoleku alguses pikendati tema jahitunnistus ära. Juubilar oli väga meeldivalt üllatunud ning võttis rahakoti vahelt jahitunnistuse, et üle vaadata, kas tõesti on selle kehtivus lõppemas. 

Tähtsad protseduurid tehtud, sai alata töine osa. Ajakirja peatoimetaja Jaanus Vaiksoo rääkis koosolekust Menu kirjastusega ning plaanist ajakirja välimust pisut mugandada, teemad paremini rubriikideks ära jagada ning toimkonna kohtumise aeg pisut varasemaks tõsta, kui viimased korrad olnud on, et toimkonnalt parem sisend järgnevasse numbrisse saada.

Järgmisse numbrisse planeeritakse rohkelt mahtu jahimeeste kokkutuleku ja ulukiseirearuande kokkuvõtte jaoks. Arutati ka linnajäägrite teemat ning koos jõuti järeldusele, et lisaks Eesti Jahimehele tuleks temaatikat kajastada ka muudes väljaannetes (nt Maaleht, Sinu Mets vms). 

Kaastöid ootame iga paaritu kuu 15. kuupäevaks jaanus@ejs.ee.  
JAGA