Sildid Lood sildiga "eelinfo"

Silt: eelinfo

EJS-i eelinfo 16.-22.12

EJS-i eelinfo 9.12-15.12

EJSi eelinfo 1.07-7.07

EJS-i eelinfo 24.06-30.06

EJSi eelinfo 1.04-7.04

EJSi eelinfo 25.03-31.03

EJSi eelinfo 18.03-24.03

EJSi eelinfo 25.02-03.03

EJSi eelinfo 18.02-24.04

EJSi eelinfo 11.02-17.02

EJSi eelinfo 04.02-10.02

EJSi eelinfo 21.01-27.01

EJSi eelinfo 14.01-20.01

EJSi eelinfo 7.01-13.01

EJSi eelinfo 16.04-22.04

EJSi eelinfo 26.02-04.03

EJSi eelinfo 05.02-11.02

EJSi eelinfo 29.01-04.02

Jälgi meid!

0FänniMeeldib
289JälgijatJälgi
98LiitunutLiitu







VIIMASED UUDISED

Viljandis algab märtsis jahikursus

Viljandi Jahimeeste Liidus on alanud registreerimine märtsis algavale noorjahimeeste kursusele. Kursuse sisu: ulukibioloogia, ulukihoole, jahialased õigusaktid, keskkonnakaitse, jahipidamine, jahirelvad, laskemoon ja laskmine, esmaaabi. Õppetöö toimub nädalavahetustel. Registreerimine:...

Hunt ründas taas koera

EJS-i eelinfo 20.01-26.01