Sildid Lood sildiga "eelinfo"

Silt: eelinfo

EJS-i eelinfo 25.12-31.12

EJSi eelinfo 18.12-24.12

EJS-i eelinfo 2.10-8.10

EJS-i eelinfo 25.09-01.10

EJSi eelinfo 27.03-02.04

EJSi eelinfo 20.-26.03.17

Jälgi meid!

0FänniMeeldib
289JälgijatJälgi
99LiitunutLiitu


















VIIMASED UUDISED

Kasutusõiguse pikendamise on jäänud aasta

Tänasest on jäänud täpselt üks aasta kasutusõiguse pikendamise lubade avalduste esitamisest Keskkonnaametile. Jahiseltsidel, kes peavad KÕL-i luba tulenevalt seadusest pikendama, on jäänud täpselt aasta avalduse...

EJS-i eelinfo 29.11-5.12