Tartus toimub rahvusvaheline vibujahikursus

Tartus toimub rahvusvaheline vibujahikursus

1758
Foto: vibujahiklubi Mägilased

16.-17. novembril toimub Tartus rahvusvaheline vibujahikursus.

Asukoht: Musta Noole vibulasketiir, Ilmatsalu tn 3

Koolitajad: Riho Alep ja Tauno Lang (IBEP instruktorid), Rita-Anette Kohava (EBF esindaja Eestis), Margus Käärma (vibujahiklubi Mägilased)

Osalustasu: 100 eurot koos riikliku laskekatsega, 80 eurot ainult osalemine ilma laskekatseta.

IBEP tunnistuse väljastamine: tunnistus väljastatakse ainult KEHTIVA jahitunnistuse olemasolul peale testi ja praktiliste harjutuste läbimist. Osalejad, kellel jahitunnistus puudub, saavad osaleda, kuid tunnistust ei väljastata enne jahitunnistuse esitamist (võib esitada hiljem)

Laskekatse: laskekatse sooritatakse vastavalt EV Jahiseaduses ettenähtud korrale, tabada tuleb 6 looma tähistatud südameala, kaugustelt 10, 12, 14, 16, 18, 20m. Laskekatse sooritatakse oma vibu ja nooltega, millele on kantud jahitunnistuse number. Laskekatse tunnistus kehtib 2 aastat. Laskekatse sooritamine ei eelda IBEP kursuse läbimist!

Kui mul ei ole (veel) oma vibu? – kohapeal proovimiseks 2 (paremkäeliste) plokkvibu, laskekatset sellega sooritada ei saa

Registreerimiseks tuleb saata meil: rita@mustnool.ee ja pane kirja oma nimi, telefoni number, jahiselts (kui on), kas on olemas jahitunnistus, kas on olemas vibu.