Padisel esitati hindamiseks 239 jahitrofeed

Padisel esitati hindamiseks 239 jahitrofeed

7094

Eesti jahitrofeede näitusele esitatavate trofeede teine hindamisvoor toimus 18. märtsil Harjumaal Padise vallamajas. Hindamisele esitati 239 erinevat jahitrofeed.

Kuldmedaliväärseid trofeesid oli 52, hõbe- ja pronksmedalitrofeesid kokku 148. Täpsemaid hindamistulemusi saab vaadata tabelist. Padisel hinnati tipptrofeedeks Harjumaa jahimehe Raul Latiku metskitse sarved, Aivar Laia Hiiumaal kütitud hirvesarved ja Tarmo Sokolovi Läänemaal kütitud põdrasarved.

Eksperdid tänavad Padise jahiseltsi ja Harju jahindusklubi, tänu kellele sujus hindamine tõrgeteta. Suur tänu ka jahimeestele, kes võtsid vaevaks korrektselt etikeeritud trofeede saatmise hindamisele. Palume kõigil trofeesid esitanud jahimeestel veelkord üle vaadata hindamistulemused ning anda märku trükivigade esinemisest e-posti aadressil: kaarel.roht@ejs.ee.

Tarmo Sokolov kuldväärseks hinnatud põdrasarvedega.

Trofeesid hindasid eksperdid: Peeter Hussar, Priit Teder, Andres Lillemäe, Eda Pärtel, Kaarel Roht, Eiki Hansar, Uno Treier, Raul Aalde, Rein Sõitja, Lauri Sõitja, kairi Reinvart ja Aili Pärtel-Beljajev. Assistentidena aitasid hindamisele kaasa Andres Üprus, Tarmo Sokolov, Aivar Lai ja Olev Kuuse.

Järgmine hindamisvoor on järgmisel nädalavahetusel, 25. märtsil Saaremaal.

Jahimehed!!! Juba oli teave korrektsem, aga kasvuruumi on tublisti. Palun varustage oma trofeed korrektse teabega. Trofeedele palume kirjutada selgelt ja loetavalt järgmised andmed: küti nimi, küttimise koht jahipiirkonna täpsusega, laskmise kuupäev (sõralistel), teistel liikidel laskmise aasta. Ja kui on lastud looma vanus määratud, siis ka see. Kui te seda suudate teha, siis uskuge meid- eksperdid on teile väga tänulikud.

Hindamistulemusi näeb siit.

Fotod: Kaarel Roht