Olerexi soodustus EJS liikmetele

Olerexi soodustus EJS liikmetele

8005

Eesti Jahimeeste Seltsil ja Olerexil on rõõm teatada, et alates 2015. aasta juunist saavad EJS füüsilised liikmed suurkliendi soodustust Olerexi tanklatest üle Eesti. EJS liikmelisus on seotud ID kaardiga ja selle sisestamisel tanklas saavadki jahimehed ja -naised soodsama teenuse.

Olerex pakub Eesti Jahimeeste Seltsi liikmetele järgnevaid soodustusi:

  • bensiinile, diislikütusele, autogaasile 3,3 s/l  
  • autopesule 20%
  • kohvile 18%
  • haagise rent 10%

Soodustuse rakendamise eelduseks on see, et EJS andmebaasis on isikute andmed korrektsed. Praegu toimub ka andmebaasi korrastamine ja senine praktika on näidanud, et osad andmed on puudulikud või ei ole korrektsed. Igaüks saab kontrollida ise, kas tema soodustus kehtib Olerexi iseteenindusest https://iseteenindus.olerex.ee/. Sealt on näha isikule kehtivad soodustused. Kui soodustus ei rakendu, siis on tõenäoline, et andmebaasis on andmed puudulikud. Sellisel juhul palume pöörduda oma seltsi juhi poole ja edastada talle korrektsed andmed. Juht esitab andmed EJSle, kus andmebaas korrastatakse.

AS Olerex on 1994. aastal asutatud eestimaine kütusefirma, kes teenindab 50-s tanklas üle Eestis miljoneid kliente aastas. Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks. Täna võib lisada, et Olerexi tanklaketti lisandub 37 Lukoili tanklat, kus samuti hakkavad kehtima eelnimetatud soodustused.

AS Olerex on EJS-i pikaajaline koostööpartner. Eelmisel aastal panid nad välja Toosikannu kokkutuleku auhinnad. Ka sellel aastal jätkub sama praktika ja AS Olerexilt saavad auhinnaks nii seltside kui ka jahiühenduste arvestuses teise koha saavutanud – mõlemaid ootab auhinnaks 500 euro eest kütust.

 NB! Hetkel kahes väikses automaattanklas ei saa tehniliselt neid soodustusi pakkuda. Need on Laagri ja Muraste automaattanklad. Seal kehtib tavasoodutus 2,4 s/l. Lisame info iseteeninduskeskkonda. Kui saame seal soodustuse muudetud, siis anname Teile kindlasti teada.

JAGA