Loodusrekordid said kaante vahele

Loodusrekordid said kaante vahele

431

Ilmus Eesti loodusrekordeid tutvustav mahukas raamat „Meie loodusrekordid. 865 kõige-kõige fakti Eestimaa loodusest“.

Vabamüüki on jõudnud Marek Vahula teos, milles tutvustatakse kõiki praeguseid ja teadaolevaid kodumaised loodusrekordeid. Rekordid on kokku kogutud autori poolt seitsme ja poole aasta jooksul (seda kevadest 2014 kuni jõuludeni 2021. aastal). Kaante vahelt leiab põnevaid rekordeid, alates Eesti vanimast linnupesast kuni Väinamerest püütuid maailma vanima säinani välja. Raamatust leiab nii eluslooduse kui eluta looduse rekordeid, kõik autori poolt põnevate tekstidena kirja panduna. Sobiv lugemisvara kõigile, kes soovivad Eesti loodusest midagi uut ja rohkem teada saada. Raamat „Meie loodusrekordid“ sisaldab 865 fakti ja maht on 260 lehekülge.

Raamatu esitlus toimub 5. septembril algusega kell 19 Keskkonnaagentuuri suures saalis (Mustamäe tee 33). Kohapeal on võimalus teost soetada autori enda käest, seda hinnaga 20 eurot. Sissepääs on TASUTA.

Raamatu ostusoovist esitlusel palun ette teatada mailiaadressil: marek.vahula@online.ee

Vabamüüki jõuab teos 16.‒17. augustil ja seda saab soetada nii Rahva Raamatu kui Apollo kauplustest/veebipoest ja ka väiksemate edasimüüjate vahendusel.

Autorist: Marek Vahula on Eesti bioloog, kirjamees, looduskaitsja ja helilooja ning filmitegija. 

 

Marek Vahula
marek.vahula@online.ee