Lembitu Jahiselts pidas koosolekut

Lembitu Jahiselts pidas koosolekut

1095
Lembitu jahiselts ühisjahil. Foto P. Vahtramäe

 12. juunil toimus Viljandimaa jahimeeste liidu Lembitu jahiseltsi aastakoosolek, kus osales enamus seltsi liikmetest ja kus arutati ka jahimaa kasutusõiguse lepingute sõlmimist.

Aastakoosolek toimus jahimajas ja seda juhtis seltsi eestvedaja Priit Vahtramäe. Vahtramäe sõnul oli koosoleku peateemaks jahimaade kasutusõiguse lepingute sõlmimine.

Sellest oli kõnelema kutsutud EJS-i tegevjuht Tõnis Korts. Tegevjuht toonitas lepingute sõlmimise vajalikkust ja olulisust. Samuti andis ta ülevaate olukorrast, mis praegu valitseb ja millised on tendentsid. Tegevjuht selgitas, et meie peamine ülesanne on kasutusõiguse lepingud pikendada ja sellest peame lähtuma ja mida rohkem suudame lepinguid sõlmida, seda parem.

Lisaks 2020. aastaaruandele ja 2021. eelarvele oli päevakorras ka ulukite loendamine ja küttimine 2020/21 jahiaastal ja statistika. Arutati ka 2021/22 küttimisettepanekut.

Muudeti kodukorda ja sätestati ühine kokkulepe jahipidamiseks. Kaks noorliiget said seltsi liikme staatuse ja üks noorjahimees võeti vastu noorliikmeks.

Käsitleti ka ülevaadet PRIA meetmest.

Lembitu JS puhul on tegemist tegusa jahiseltsiga, kes kindlasti jätkab oma tegevust ka järgmised 10 aastat.

EJS

 

 

 

JAGA