Kokkutuleku tulemused vaadati ringi

Kokkutuleku tulemused vaadati ringi

2242
Kehtna Jahindusklubi tõusis üldarvestuses välja teenitud teisele kohale ja saab peatselt kätte ka auhinna Rannarootsi logodega järelhaagise. Foto: EJS

Seoses 10. juulil pärast kokkutuleku lõppu esitatud protestiga vaadati peakohtuniku juhtimisel üle võistluste fikseeritud tulemused.

Võistluste peakohtuniku Urmo Sitsi sõnul esitas pärast kokkutuleku lõppu Kehtna Jahindusklubi protesti juhtide võistluse tulemuste kohta. „Kontrollimisel selgus, et tulemuste sisestamisel läksid vahetusse Kehtna Jahindusklubi ja Pärnumaa Jahimeeste Liidu sõiduajad. Paranduse tulemusel tõusis Kehtna Jahindusklubi juhtide võistlusel 10. kohale, mis omakorda andis neile lisapunkte üldarvestuses. Selle tulemusel tõusis Kehtna Jahindusklubi üldarvestuses 2. kohale, Saarte Jahimeeste Selts langes 3. kohale ja Ida-Viru Jahimeeste Selts 4. kohale. Vabandame kõikide osapoolte ees,“ selgitas Urmo Sitsi.

EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul võeti ühendust nii Kehtna Jahindusklubi, Saarte Jahimeeste Seltsi kui ka Ida-Viru Jahimeeste Seltsi juhtidega. „Selgitasime olukorda ja arutasime läbi võimalikud lahendused ning leppisime kokku, et juba kätte antud auhindasid Saarte Jahimeeste Seltsilt ja Ida-Viru Jahimeeste Seltsilt tagasi ei küsita, need jäävad igati tubli esitluse teinud jahiseltsidele. On kokku lepitud sponsori Rannarootsi juhtidega ja on juba tellitud lisaks teise koha auhind, järelhaagis kattega, mis läheb Kehtna jahindusklubile. Vabandan Eesti Jahimeeste Seltsi poolt tekkinud olukorra pärast ja tänan osapooli äärmiselt mõistva suhtumise eest,“ ütles Korts.

Lõplikud tulemused on seega järgmised: