Kohtumine Erametsaliiduga

Kohtumine Erametsaliiduga

2295

4. novembril külastasid Eesti Jahimeeste Seltsi tegevjuht Tõnis Kortsu kutsel Eesti Erametsaliidu tegevjuht Liina Laineveer ja projektijuht Kristel Arukask. Eesti jahimeestel on koostööaasta ja ühed olulised ja strateegilised partnerid on omanike esindusorganisatsioonid.

Tegevjuht tutvustas EJSi, jahimeeste väärtusi ja erinevaid tegevussuundasid. Arutati teemasid, kus on ühine huvi. Üks nendest on infosüsteemi „Jahis“ väljaarendamine, mis aitaks kaasa muuhulgas ka lepingute sõlmimisel jahindusorganisatsioonide ja maaomanike vahel. Tõdeti, et ajal, mil riik on valitsemiskulusid kokku tõmbamas, on selliste IT- lahenduste arendamine ülioluline. See säästab nii riigi kui ka teiste osapoolte ressurssi ja muudab teenused kiiremaks ja mugavamaks.

Peatuti ka viimasel ajal meedias kajastust leidnud linnujahi probleemil ja siin otsustati koos lahendusi otsida. Kahetunnise arutelu tulemusel leiti ühiselt, et tugevdatakse edasist koostööd ja infovahetust. Kinnitati, et sellised kohtumised võiksid saada traditsiooniks.

JAGA