Jahitunnistuse koolitus kaasajastatakse

Jahitunnistuse koolitus kaasajastatakse

655
Foto: EJS

Nii nagu kõik meie ümber pidevalt muutub, siis oli viimane hetk kaasajastada ka jahitunnistuse koolitus. Eesti Jahimeeste Seltsi poolt määratud töögrupi liikmed on talveperioodil neli korda kokku saanud (15.02, 22.02, 8.03, 15.03) ja teinud suure töö kaasajastamaks jahitunnistuse koolitust.

Muudetud on jahitunnistuse õppekava määrus. Uuendatud õppekava on lahti kirjutatud saavutatavate õpitulemustena ning tunnikava jaotus on vastavusse viidud õpikava väljunditega.

Juba käivad ka uued jahitunnistuse koolitused üle Eesti. Seega oli viimane aeg muuta ka koolituse eksamiküsimusi. Eksamiküsimused on parendatud ja tänane töö käibki juba eksamite küsimuste kaasajastamise ümber. Muudame ka eksamiküsimuste pilte paremaks. Võtame välja küsimused, mis kaheti mõistetavad ja eksitavad.

Nüüd jääb oodata, et Keskkonnaministeerium kinnitaks meie poolt välja töötatud dokumendid.

Jahitunnistuse töögrupis osalevad: töögrupi juht EJS-i juhatuse liige Marko Vinni, EJS-i juhiabi Lea Truska, Põlva Jahiseltsi liige Arvi Lepisk, Rakvere Jahindusklubi tegevjuht Jaan Villak ja Kunda Jahiseltsi liige Peeter Hussar.