EJS osaleb taas loomaaia sünnipäeval

EJS osaleb taas loomaaia sünnipäeval

673
Krista Hussari fotod
Foto: EJS

Sel kolmapäeval, 25. augustil toimub Tallinna loomaaia sünnipäev, mille raames korraldatakse loodushariduspäeva.

Päev loomaaias on täis põnevaid loomaaednike jutte, loomade avastuspunke, mänge ja ringkäike. EJS-i telgis saab tutvuda “Ulukid teel” projektiga. 

Selleks, et kõigi külastuselamus oleks võimalikult turvaline, tuleb loomaaia külastamiseks esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või koroonatesti negatiivse tulemuse kohta koos isikut tõendava dokumendiga. Tõendit ei pea esitama alla 18-aastased külastajad. Tõend koos isikut tõendava dokumendiga tuleb esitada kassas pileti ostmisel. E-piletiga külastajad peavad dokumendid esitama külastusjuhile.

KAVA:

11.00–15.00 Loomaaia avastuspunktid:

–          Arktika
–          Kaamelid
–          Ahvid
–          Liigikaitse
–          Ninasarvikud
–          Üldinfo
–          Elusloodus (kl 12-15)

12.00–14.00 Jazzkaare kontserdid

12.00 Elevant Carli juures
13.00 Vanades karupuurides Tiigri kohviku lähedal

11.00–16.00 Loomaaednike jutud

Loodushariduse spetsialistid tutvustavad loomade aedikute juures jääkarusid, šimpanseid, elevante ja kotkaid. Räägitakse lugusid loomaaia loomadest ja vaadatakse lähemalt, kuidas käib nende toitmine ja elukeskkonna põnevamaks muutmine.

11.00 Jääkarud
12.00 Šimpansid
14.00 Elevant Carl
16.00 Kotkad

13.00 Mängud täiskasvanutele ja lastele elevandimaja ees

11.00–15.00 Putukanäituse tuurid keskkonnahariduskeskuse fuajees

19.00–20.00 Klassikakolmapäevade kontsert

Päeva lõpetab Pille Lille Muusikute Fondi klassikakontsert. Esitusele tulevad Boellmann, Mussorgski, Tšaikovski ja teiste heliloojate muusika, Eesti ainsa klassikat esitava akordioniduo Mikk Langeproon ja Henri Zibo ettekandel. Ilusa ilmaga toimub kontsert Polaariumis, vihma korral keskkonnahariduskeskuse fuajees.

Laste loomaaed 30

Laste loomaaed tähistab sel aastal oma 30. sünnipäeva ja loodushariduspäeval on laste loomaaia aedikutes põnevad jutupunktid. Tutvustame oma loomi, nende eripärasid, harjumusi, pidamise tingimusi, vajadusi, elukäiku, vahvaid seiku, mis talitajatel nendega töötamisel ette on tulnud.

Kõik väikesed ja suured loodushuvilised on külla oodatud!

JAGA