Jahimeeste kalender 2016

Jahimeeste kalender 2016

7056
Esikaane foto autor: Kalev Laast

Jahimeeste kalendri teemaks on seekord “Järelkasv”. Hind, nagu ikka, 3 eurot, liikmesorganisatsioonidele hulgi ostes soodushind! Pakis 25 tk. Müügis EJSi peamajas Kuristiku 7 ja meie suuremates maakondlikes liikmesorganisatsioonides.

Enamik tiraažist on läbimüüdud, tasub kiirustada!  

Kalendritegijad tänavad kõiki, kes osalesid meie konkursis parimate piltide leidmiseks. Kokku saadeti üle 150 pildi ja valida oli väga raske! Jahimeeste ja loodushuviliste fotod lisavad alati kalendrile isikupära, mistõttu oli aktiivset osalemist eriti hea näha!

Suur tänu kalendri fotode autoritele: Kalev Laast, Jaan Mitt, Merje Aru, Kenno Kaupmees, Jüri Jõepera, Jarek Jõepera, Toivo Lepik, Ingmar Muusikus. 

Täname ka meie häid koostööpartnereid reklaami valdkonnast: Chef Foods, Saare Uluk, VW/Møller Auto, Premia, Veikand, Olerex, Vipis, Heino, Riistasiemen OÜ, RMK, Artemis.   

Jahimeeste kalender ilmub juba 22. korda. Järelkasv on jahinduses ja looduses väga oluline teema. Ei oleks ju jahindust ilma jahimeeste ja ulukiteta, mistõttu kalendris pühendume just järelkasvule.

JAGA