Kontakt

Kontakt

Helista
602 5970

Kirjuta
ejs@ejs.ee

Asume
Kuristiku 7, 10127 Tallinn

EJSi maja kevad

Oleme avatud: E-R 10-17
Dokumentide väljastamine: E, T ja R 10-17

Lähim bussipeatus on Oru, kus peatuvad bussid 19, 29, 35, 44, 51, 60, 63.

VAATA KAARTI

President
Margus Puust

margus.puust@ejs.ee

Tegevjuht
Tõnis Korts
602 5973
tonis.korts@ejs.ee

Tegevjuhi asetäitja
Andres Lillemäe
602 5972
andres@ejs.ee

Juhiabi
Lea Truska
602 5970
lea@ejs.ee

Haldus- ja SAK-lepingu koordinaator
Karri Urban
602 5970
karri.urban@ejs.ee  

Raamatupidamine: 6661 092

Registrikood 80028484
VAT EE100548158

Swedbank
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
IBAN EE062200221001183828
SWIFT HABA EE2X

SEB
Tornimäe 2, 15010 Tallinn
IBAN EE541010052038296002
SWIFT EEUHEE2X

Ajakiri “Eesti JAHIMEES”
Telefon: 602 5976 / 602 5970 • E-post: jahimees@ejs.ee

Peatoimetaja
Jaanus Vaiksoo • jaanus@ejs.ee • 5526032

toimetaja

Andra Hamburg • andra@ejs.ee • 5685 4412

______________

Saada sõnum

nimi

e-postiaadress

teema

sõnum