Kontakt

Kontakt

Helista
602 5970

Kirjuta
ejs@ejs.ee

Asume
Kuristiku 7, 10127 Tallinn

 

Oleme avatud: E-R 10-17
Dokumentide väljastamine: T, K ja R 10-17
Lõuna: 13-14

Lähim bussipeatus on Oru, kus peatuvad bussid 19, 29, 35, 44, 51, 60, 63.

VAATA KAARTI

President
Margus Puust
margus.puust@ejs.ee

Tegevjuht
Tõnis Korts
602 5973
tonis.korts@ejs.ee

Tegevjuhi asetäitja
Andres Lillemäe
602 5972
andres@ejs.ee

Juhiabi
Lea Truska
602 5970
lea@ejs.ee

EJSi lepingute koordinaator
Kristel Zilensk
602 5970
kristel@ejs.ee

IT süsteemide koordinaator
Karri Urban
+372 5683 4971
karri.urban@ejs.ee  

Raamatupidamine: 666 1092

Registrikood 80028484
VAT EE100548158

Swedbank
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
IBAN EE062200221001183828
SWIFT HABA EE2X

SEB
Tornimäe 2, 15010 Tallinn
IBAN EE541010052038296002
SWIFT EEUHEE2X

Ajakiri Eesti Jahimees
Telefon: 5685 4412/ 602 5970 • E-post: jahimees@ejs.ee

Peatoimetaja
Jaanus Vaiksoo
jaanus@ejs.ee
5526032

toimetaja
Andra Hamburg
andra@ejs.ee
5685 4412

______________

Saada sõnum

nimi

e-postiaadress

teema

sõnum