Täna on viimane võimalus anda oma toetusallkiri!

Täna on viimane võimalus anda oma toetusallkiri!

456
Foto: FACE

Vaid täna saab anda jahinduse toetuseks oma allkirja!

Jahinduskampaania lõpeb ametliku allkirjade üleandmisega keskkonnavolinikule hr Virginijus Sinkevičiusele 6. juunil Brüsselis.

Viimane võimalus: Iga allkiri loeb! 

Meil on koos juba üle 300 000 allkirja. Täname kõiki, kes on juba oma allkirja andnud! Palume viimase võimalusena veel allkirju sinu jahikaaslastelt, perelt ja sõpradelt. 

See on viimane võimalus kampaaniat toetada ning jahinduse toetuseks allkirja anda. Iga allkiri loeb!

Kampaania on jahinduse tuleviku jaoks Euroopas ülitähtis, kutsudes poliitikuid üles tegema jahimeestega koostööd ja toetuma poliitikakujundamisel faktidele. Kampaania sisaldab 9 teemat, mis käsitlevad 7 miljonit Brüsseli jahimeest esindava FACE peamisi probleeme.

Kampaania kutsub seadusandjaid üles töötama jahimeestega õiglase, arusaadava ja toimiva poliitika nimel. EJS-i tegevjuht Tõnis Korts märkis kampaaniale viidates: “FACE kampaania mõte on kutsuda Euroopa poliitikakujundajaid üles tegema koostööd jahimeestega tugeva jahi- ja looduskaitse tuleviku nimel. Selle ajastus on väga asjakohane, arvestades hetkel laual olevaid suuri poliitilisi teemasid, nagu suurkiskjad, rändlinnud, laskemoon, tulirelvad ja uus looduskaitseseadus”.

Allkirja saab anda siin: www.SignForHunting.com/et