VIDEO! Kahe pojaga emakaru lõhkus Kuusalu külje all mesitarusid

VIDEO! Kahe pojaga emakaru lõhkus Kuusalu külje all mesitarusid

3167
Foto: Flickr

“No see on tõesti huvitav lugu, mis mul siin juhtus,” ütleb hakatuseks Peterburi ja Vana-Narva maantee vahel Kuusalu külas elav Peeter Kivimäe.

“Eile hommikul helistas üks tuttav, kes on koos mesinik Lembit Kaasikuga – tema tarud mul siin õue pea ongi – praegu Ungaris reisimas, et nägi unes justkui oleks karu mesitarusid rünnanud. Arvasin, et ajab mulle mingit udu, aga marssisin, telefon kõrva ääres, mesitarusid vaatama. Ja pidi käest maha kukkuma mul see telefon – olidki lõhutud! Täitsa uskumatu!” selgitab Kivimäe Maalehele.

Kärjed on täiesti puhtaks lakutud. Osavad sellid paistavad olevat olnud,” imestab mees mesikäppade osavuse ning jultumuse üle. “Ja julged on nad ka – koerast kolme ja majast kolmekümne meetri kaugusel on mul need tarud.” Maja asub Vana-Narva maantee vahetus läheduses ning ümberringi on teisedki majad vaid kiviviske kaugusel.

Seda, mida eakas, 15 aasta vanune koer karusid oma kuudi lähedal meepidu pidamas vaadates üle pidi elama, Peeter Kivimäe paraku ei tea – teda polnud neil päevil (möödunud neljapäeval-reedel), mil rünnak tõenäoliselt toimus, kodus. Hoolimata sellest, et otid tal sisuliselt õue peal toimetasid, kinnitab mees, et ise ta küll karu ei karda.

Loe lähemalt Maalehest.

Vaata TV3 videot SIIT.