Veikand teeb taas kokkutulekul koolitusi ja pakub uusi tooteid

Veikand teeb taas kokkutulekul koolitusi ja pakub uusi tooteid

2728

Veikand tervitab kõiki jahimehi ja lihagurmaane ka sellel aastal Eesti jahimeeste kokkutulekul.

Eesti jahimehed ja EJS on paari viimase aastaga saanud Veikandile väga oluliseks partneriks. Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga viis Veikand läbi möödunud hooajal mitmeid jahimeeste koolitusi. Sellele on jätkuvalt tulnud positiivset vastukaja, mistõttu jätkatakse ka sellel hooajal võimaluste piires nõutumate koolitustega. 

EV 100-le pühendatud jahimeeste kokkutuleku raames toob Veikand huvilisteni uue koolituskava, kus tutvustatakse võimalusi ning jagatakse nõuandeid kuidas kodustes tingimustes häid singivorste valmistada ja lihatoodetele pühadehõngu lisada.

Veikand valmistab kohapeal maitsvaid vorste sini-must-valge värvikombinatsiooniga kaunistatud võrkkestas, mille on Veikand EV 100 aastapäevaks turule toodud. Nagu möödunud aastatel, nii ka seekord on tehnoloog Anita Koik Pärlseljal valmis vastama tehnoloogiat ja toiduhügieeni puudutavatele küsimustele.

Koolitus toimub 7. juulil kell 11 ja 17 kaubatänaval Veikandi boksis.

Koolitusel näidatakse lähemalt singivorstide tooraine ettevalmistamist, pritsimist kesta, sidumist, võrgutamist, suitsutamist, keetmist ja pakendamist. Samal ajal valmivad mõned singivorstid ja koolituse lõpus saavad kõik huvilised valminud toodet proovida. Kõik soovijad saavad maitsta ka Veikandi laboris valmistatud „Pfefferjäger“ grillvorstikesi. Degusteerimine toimub terve ürituse vältel. Kõiki maitseid ja vahendid saate jätkuvalt tellida ka Veikandi e-kaubamajast www.saksavorst.ee või müügiesindustest Pärnus ja Türil. Kõiki huvilisi oodatakse koolitusest aktiivselt osa võtma ja küsimusi esitama!

Lisaks toob Veikand sellel aastal degusteerimiseks uue sortimendi, milleks on naturaalsed lihamarinaadi-moosid. Kokkutulekule tuuakse ka värsked soolakurgid, marineeritud küüslaugud ja marineeritud peediviilakad, mis on valmistatud Veikandi ettevõtte gruppi liitunud Viibergi OÜ-s Türil. Veikand loodab, et leiate uute toodete sortimendist midagi huvitavat ka oma pere toidulauale 2018/19 sügis-talviseks hooajaks.

Soovime kõigile meie kolleegidele ja partneritele kauneid suvepäevi! Kohtumiseni Pärlseljal! Kogu ürituse info leiab SIIT.