Tule metsarahvapäevale!

Tule metsarahvapäevale!

553

16. septembril toimub taas üle Eesti metsarahvapäev.

Metsarahvapäev on üle-eestiline üritustesari, mille eesmärgiks on tutvustada Eesti elanikele metsaelu ning metsaga seotud tegevusi ja ettevõtteid. Päev on loodud neile, kes soovivad teada rohkem Eesti metsast ja selle hoidmisest. Päeva jooksul on võimalik tutvuda metsanduse erinevate tegevuste ja valdkondadega.

Metsarahvapäeval ootavad endale huvilisi külla Eesti kogenumad metsamehed ja metsaühistud, jahimehed ja metsandust õpetavad koolid. Osalema on ennast märkinud juba Ääsmäe jahiselts, kus räägitakse Eestimaa karudest, tutvustatakse Huntloc äppi, tehakse rabamatk jms.

Tutvu Eesti ilusate ja hoolitsetud metsadega, osale metsaretkedel, külasta ägedamaid puidutööstuseid ning õpi koos metsateadlaste ja metsahoidjatega tundma metsa eluringi.

Tegevusi leidub igas Eesti maakonnas nii maal kui ka linnade lähedal. Valikus on programme peredele ja ka sügavama huviga täiskasvanutele. Päeva jooksul on võimalus omandada tarkusi metsas hakkama saamisest, metsa hoidmisest, puidu väärindamisest ning Eesti metsa loodusest ja ajaloost.

Vaata sündmuse kohta rohkem siit.