Topauto toob kokkutulekule vägevad jahimeeste autod

Topauto toob kokkutulekule vägevad jahimeeste autod

2333
Foto: EJS

Topauto pakub kokkutulekul „100 Pärnus“ mitmeid jahimeeste sõidukid ning proovisõitjaid premeeritakse seiklusliku auhinnaga.

Jahimeeste kokkutulekul saab tutvuda Isuzu D-Maxiga, mis on konstrueeritud sõitmiseks karmides tingimustes ja raskete koormate veoks. D-Maxi muutuva geomeetriaga turboga RZ4E-mootor pakub rohket pöördemomenti laias pööretevahemikus. Kütusekulu manuaalkäigukastiga on vaid 7,0 l/100 km ja CO2 heitkogus 183 g/km. Automaatkäigukastiga on vastavad näitajad 7,8 l/100 km ja 205 g/km. Isuzu mootor vastab Euro 6 saastenormile isegi ilma AdBlue kütuselisandita. Ja mis kõige parem – Isuzul on standardis 5 aastat või 250 000 km läbisõidupiiranguga garantii!

Hyundai Tucson

Lisaks on kohal Hyundai populaarsed linnamaasturid Hyundai Tucson ja Hyundai Santa Fe. Oma suurepärase sõidudünaamika ning pilkupüüdva disainiga ühendavad autod endas kõik, mida igapäeva autolt vajad. Hyundai linnamaasturis tunneb mugavalt end iga reisija ning Santa Fe saab suurema jahiseltskonna puhul hõlpsasti 7-kohaliseks muuta. Järelhaagise maksimaalne mass Hyundai Tucsonil 1600 kg ja Santa Fel 2000 kg.

Lõpetuseks aga crème de la crème on SsangYong Rexton. See on tõeline maastikuauto: redelraam, vahekastiga nelikvedu ja 224 mm kliirens. Sõltumatu vedrustus tagab parima haardumise ebatasastel maastikel. Suurepärane veovõime – 3000 kg piduritega järelhaagise puhul ja 750 kg piduriteta haagisel. Mudel on saadaval 2,2 liitrise diiselmootoriga ja garantii on erakordselt hea – viis aastat läbisõidupiiranguta!

Kõikide proovisõitjate vahel loositakse välja auto terveks nädalavahetuseks. Kusjuures võitja saab ise valida, millise autoga ta pikka proovisõitu tegema läheb. Kogu sündmuse info leiab SIIT.