Toimus kokkutuleku koosolek

Toimus kokkutuleku koosolek

277
Foto: EJS

18. jaanuaril toimus EJS-i majas jahimeeste 2024. aasta kokkutuleku korraldusmeeskonna koosolek.

Kokkutulek toimub Lääne-Virumaal Rutjal juuli teisel nädalavahetusel ehk 12.-14. juulil. Kokkutulek korraldatakse seekord koostöös Kaitseliiduga.

Lääne-Virumaa poolne korraldaja on Rakvere Jahindusklubi. Selle tegevjuht Jaan Villak rääkis, mis on seni juba kokkutuleku korralduslikus mõttes tehtud koostöös Kaitseliiduga ning millised on kokkulepped.

Telklaagri territoorium on suur, mistõttu tuleb teha täiendavaid korrastustöid, et rahvast sinna mahutada. Lasketiirus on samuti teatud ala meie kasutada.

Võistluste programm on veel koostamisel. Ka kaitseliitlased on sellest huvitatud ja panevad oma võistkonna välja. Lisaks on plaanis platsil näidata tehnikat, mida saavad huvilised vaadata. Võistluste peakohtunik on taas Urmo Sitsi.

Muusikaline programm on kinnitamisel, kuid korraldajad lubavad, et saab nii tantsida kui hoogsamalt kaasa elada. Kokkutuleku lõpetame pühapäeva hommikupoolikul rahuliku muusika saatel.

Majutus on laagri alal kas telkides, autos või haagissuvilates. Eriti teretulnud on haagissuvilad, kuna Rutjal on betoonpinda lennuraja näol piisavalt.

Lisaks kinnitab uue pileti hinna EJS-i juhatus.