Tagasisidet jahimeeste kokkutulekust

Tagasisidet jahimeeste kokkutulekust

1905
Kiltsi lennuväljal toimunud jahimeeste kokkutulek. Foto: EJS

EJSile on saabunud koostööpartneritelt jt mitmesugust tagasisidet jahimeeste kokkutuleku kohta. Oleme kokku korjanud mõned neist.

Meditsiiniettevõte Medserv Grupi tagasisidet näeb SIIT.

Turvameeskonna Nord Security tagasisidet näeb SIIT.

Skulptor Tauno Kangro tagasisidet näeb SIIT.

Ansambel Karavan: Suurepärane üritus ja Karavanile selle suve parim! Lõpuks sai nagu laulupeo korduskontsert – rahvas laulab ja bänd vaikselt tiksub ning naudib – on ju tore – Mu Isamaa armas! Super! Tervitage kõiki korraldajaid, helitehnikat ja valgustust väga hea töö eest!

Täname, et kutsusite Karavani esinema ja see oli meile suur rõõm sellise super publiku ees anda endast. Soovime teile kõigile toredat suve jätku ning uusi kohtumisi meie avalikel esinemistel erinevates Eestimaa nurkades.

Video- ja helitehnikafirma Videali meeskond: Võrreldes eelnevaga oli kokkutulek vaga rahulik, kõigile meeldis. Juba teisel päeval raadiosaatjad olid tummad ja probleeme kuskilt ei tulnd. Kõik sujus. Ainult huvitav oli see naljakas intsident, kus baari külmikute kõrval pappkastis hakkasid kaks ruupori vilisema ja keegi ei saanud aru, mis toimub.

Haagisepere meeskond: Aitäh EJS sellise fantastilise kogemuse eest. Dušid, kümblus ja Saunapesa meeldisid rahvale väga. Paljud olid muidugi positiivselt üllatunud, et sai sooja duši nautida! Meil on hea meel teiega edaspidigi koostööd teha, kas siis suurematel või väiksematel koosviibimistel.

Harles Kaup (Veterinaar- ja Toiduamet): Tänud meeleoluka kokkutuleku eest kogu meeskonnale!

Rita-Anette Kohava (Vibujahiklubi Mägilased): Eesti vibukütid tänavad korraldajaid ja ootavad juba järgmist kokkutulekut! 

Ive Kuningas (Saarte Jahimeeste Selts): Saaremaa laager tänab korraldajaid toreda kokkutuleku eest.

Marit Põldmaa (Aruvälja Jahiselts): Aruvälja Jahiselts tänab ka toreda kokkutuleku eest. Suur kummardus korraldajatele!

Möllerauto meeskond: Jäime väga rahule!

Erametsatelgi meeskond (Erametsaliit-, keskus ja Läänemaa metsaühistu): Oli sisutihedad kolm päeva, sõbralik rahvas ja suurepärane korraldus. Aitäh kutsumast, EJS!

Lihamees OÜ meeskond: Aitäh kutsumast! Meil oli väga tore nädalavahetus! Super seltskond, super ilm! Tööd saime usinasti teha! Rõõmuga osaleksime ka järgmisel aastal.

Veikandi meeskond: Oleme endiselt väga tänulikud, kes külastasid meie telki, kuulasid ning vaatasid huviga meie põnevaid koolitusi ning ostsid meie tooteid! Nautige suve. Kõik oli super!

Viru Valge promotüdrukud: Väga tore oli. Jahimehed on toredad inimesed! Meil oli väga lõbus ja tundus, et klientidele meeldis samuti meiega aega veeta.

Jahindusblogija Deividas hunting: Aitäh kena sündmuse eest! Jäime üritusega rahule ning meie Gamo relvalaskmise telgi juures käis mitmeid huvilisi. Jahimeeste kokkutulek on väga tore sündmus ja ma loodan, et te jätkate seda traditsiooni.