Rahvusvaheline vibujahikursus

Rahvusvaheline vibujahikursus

781
Foto: vibujahiklubi Mägilased

Vibujahimehed annavad teada, et on avatud registeerimine IBEP kursustele 19.-20. novembril 2022 Tartus.

Koolitajad: Riho Alep ja Tauno Lang (IBEP instruktorid), Rita-Anette Kohava (EBF esindaja Eestis), Margus Käärma (vibujahiklubi Mägilased).

Osalustasu: 100 eurot koos riikliku laskekatsega, 80 eurot ainult osalemine ilma testi ja laskekatseta. Mittemägilastele osalustasu + 20 eurot ehk vastavalt 120 ja 100 eurot. Kohapeal võimalik esitada klubiga liitumisavaldus, aastamaks 15 eurot.

Õppematerjalid: Kõik osalejad saavad endale IBEP kursuse inglise keelsed materjalid
IBEP tunnistuse väljastamine: tunnistus väljastatakse ainult kehtiva jahitunnistuse olemasolul peale testi ja praktiliste harjutuste läbimist. Osalejad, kellel jahitunnistus puudub, saavad osalejad, kuid tunnistust ei väljastata enne jahitunnistuse esitamist (võib esitada hiljem)

Laskekatse: laskekatse sooritatakse vastavalt EV jahiseaduses ettenähtud korrale, tabada tuleb 6 looma tähistatud südameala, kaugustelt 10, 12, 14, 16, 18, 20m. Laskekatse sooritatakse oma vibuga, millele on kantud jahitunnistuse number.

Laskekatse tunnistus kehtib 2 aastat. Laskekatse sooritamine ei eelda IBEP kursuse läbimist!

Registreerimiseks tuleb saada meil: rita@mustnool.ee ja pane kirja oma nimi, telefoni number, jahiselts (kui on), kas on olemas jahitunnistus, kas on olemas vibu.

JAGA