Rahvusvaheline vibujahikursus toimub Tartus

Rahvusvaheline vibujahikursus toimub Tartus

137
Foto: MTÜ Mägilased

Vibujahiklubi Mägilased annavad teada, et on avatud eelregisteerimine IBEP kursusele, mis toimub 23.-24. märtsil Tartus.

Koolitajad: Riho Alep, Tauno Lang, Mario Traks (IBEP instruktorid), Rita-Anette Kohava (IBEP instruktor ja EBF esindaja Eestis), Margus Käärma (vibujahiklubi Mägilased).

Osalustasu:

  • MTÜ Mägilased liikmetele: 100 eurot koos riikliku laskekatsega, 80 eurot ainult osalemine ilma testi ja laskekatseta.
  • Mitteliikmetele osalustasu +20 eurot ehk vastavalt 120 ja 100 eurot.

Kohapeal võimalik esitada klubiga liitumisavaldus, aastamaks 15 eurot.

Õppematerjalid: Kõik osalejad saavad endale IBEP kursuse inglise keelsed materjalid.

IBEP tunnistuse väljastamine: tunnistus väljastatakse ainult kehtiva jahitunnistuse olemasolul pärast testi ja praktiliste harjutuste läbimist. Osalejad, kellel jahitunnistus puudub, saavad osaleda, kuid tunnistust ei väljastata enne jahitunnistuse esitamist (võib esitada hiljem).

Laskekatse: laskekatse sooritatakse vastavalt jahiseaduses ettenähtud korrale, tabada tuleb 6 looma tähistatud südameala, kaugustelt 10, 12, 14, 16, 18, 20 m. Laskekatse sooritatakse oma vibuga, millele on kantud jahitunnistuse number. Laskekatse tunnistus kehtib 2 aastat. Laskekatse sooritamine ei eelda IBEP kursuse läbimist!

Registreerimiseks saada meil: rita@mustnool.ee ja pane kirja oma nimi, telefoni number, jahiselts (kui on), kas on olemas jahitunnistus, kas on olemas vibu.

NB! Koolitus toimub vähemalt 6 osaleja registreerumisel!

Kui veel ei ole oma vibu? – kohapeal proovimiseks mitu vibu, laskekatset nendega sooritada ei saa.

Vaata lähemalt Facebookist.