Põnevad kaatrimatkad kokkutuleku ajal

Põnevad kaatrimatkad kokkutuleku ajal

364
Fotod: Adrenaator

Kokkutuleku vahetusläheduses asuvad Aidu veeteed, mis on tekkinud kaevanduse tulemusena. Nendest parima ülevaate saab muidugi vett mööda kaatriga.

“Suure ja stabiilse kaatriga saab nii rahulikult imelisi vaateid nautida kui vajadusel vee kohal lennata. Just selliselt on iseloomustanud emotsioone need, kes julgesid täispöördeid soovida,“ ütles Aidu veematkade korraldaja Imre Poom.

Matka kestel näeb erinevaid Aidu kanaleid, suurimat allikat, sinist laguuni, Aidu pankrannikut ja muidugi suurimat truupi, mis pandud tee alt läbi just selleks, et sealt paadiga läbi saaks.

Registreeruda saab SIIN. Igale kellaajale saab registreerida kuni 38 inimest. Selleks, et kindlustada endale koht, on vajalik eelregistreerimine ja tasumine.

Pilet: 15 eurot

Kuna Aidu karjäär asub mõni kilomeeter eemal, siis sinna saab spetsiaalselt tellitud bussiga ca 15 min enne iga sõidu algust. Buss väljas platsil asuvast bussipeatusest, kus on väljas ka info väljumisaegade kohta.

Enne registreerimist soovitame kontrollida kaatrimatka vabade kohade olemasolu siit.

7.‒9. juulini toimub Eesti Kaevandusmuuseumi alal jahimeeste kokkutulek. Pileteid saad soetada SIIT. Kogu sündmuse info on leitav SIIN.