Põllumehed pidasid lõikuspidu

Põllumehed pidasid lõikuspidu

1230
Sümboolset leiba lõikavad lahti vasakult EPKK juhatuse liige Sivar Irval, maaeluminister Urmas Kruuse, EPKK juhatuse liige Uno Kaldmäe ja EPKK juhatuse esimees Roomet Sõrmus. Foto: EJS

18. novembril toimus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja lõikuspidu Laitse Graniitvillas. Lõikuspeol anti aasta parimatele maamajanduse ettevõtjatele ja tegijatele üle aunimetused.

Lõikuspeol osalenud EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul on põllumehed jahimeestele olulised strateegilised partnerid ja koostöö on olnud väga hea. „Meid on alati kutsutud osalema sügisesel lõikuspeol ja aasta kokkuvõtete tegemisel ning parimate autasustamisel. Sellistel sündmustel on kohal palju valdkonna tõsiseid tegijaid, kellega saab juttu ajada ka jahimehi huvitavatel teemadel,” lisas ta.

EJS-i juhatuse liige Jaanus Põldmaa, maaeluminister Urmas Kruuse, EJS-i tegevjuht Tõnis Korts ja EPKK juhatuse esimees Roomet Sõrmus. Foto: EJS

Parima taimekasvataja aunimetuse pälvis Saaremaa põllumees Kaido Kirst, parima maamajanduseriala õppejõu aunimetuse professor Rando Värnik Eesti Maaülikoolist ning parima maamajanduseriala õpilase aunimetuse Siim Arusalu Järvamaa Kutsehariduskeskusest.

Aunimetused andis üle Maaelu Edendamise Sihtasutuse juhatuse liige Meelis Annus.