Pimedas põdraga kokku põrganud pere jäi väga ohtlikus olukorras abita

Pimedas põdraga kokku põrganud pere jäi väga ohtlikus olukorras abita

565
Foto: Flickr

Metsloomaga kokkupõrkel kui inimesed viga ei saa, siis politseid kutsuda ei ole vaja. Küll aga tuleb õnnetusest telefonil 112 teada anda, et keegi saaks vajaduse tulla metsloomaga tegelema ning vajalik on see ka hiljem kindlustuse jaoks.

Mis saab aga siis, kui auto ei ole võimalik edasi liikuma, asub ohtlikult teel ning avarii tõttu pole võimalik ka ohukolmnurka või muid hoiatavaid vahendeid kasutada? Loogika ütleb, et sellisel juhul tuleb igal juhul politsei kutsuda liiklust reguleerima, kuniks olukord saab lahendatud, kirjutab Autogeenius.

Nii arvas ka perekond, kes põrkas põdraga kokku ja täpselt sellistesse oludesse sattus. Facebooki postituses kirjutas Lauri Viikna nii: “Helistasime ca 5 korda, palusin abi liiklust korraldama, et keegi rohkem viga ei saaks! Lõpuks visati toru ära ja kedagi appi ei tulnudki. Autost voolas diisel välja, surnud põder vedeles teeservas, šokis lapsed nutavad, auto teepeal takistamas liiklust. Pime, rekad kihutavad 120 mööda. Autol tagaluuk kinni, ohukolmnurka kätte ei saa, liiklusohtlik olukord, kõik šokis. Tellisime ise evakuaatori ja kaks taksot, senikaua jooksime ja vehkisime taskulampidega, et keegi lapsi autos surnuks ei sõidaks“.

Loe lähemalt Autogeeniusest.