Osale Tehnoturg-T ja EJS-i fotokonkursil

Osale Tehnoturg-T ja EJS-i fotokonkursil

1239

Eesti Jahimeeste Selts korraldab koostöös Tehnoturg-T-ga fotokonkurssi „Jaht ja ulukid“.

Ootame konkursile selle aasta rajakaamera pilte ulukitest ning fotosid aasta jooksul toimunud ja toimuvatest jahtidest. Eriti ootame fotosid ühisjahist, teretulnud on samuti erinevad põnevad hetked ja juhtumised jahipidamise käigus toimunud põnevatest hetkedest ja juhtumitest ning rajakaamera fotod ulukitest.

Osalejate osas piiranguid ei ole. Iga osaleja võib esitada kuni viis (5) fotot. Pilte ootame 1. septembrist kuni 31. oktoobrini (k.a).

Tehnoturg-T paneb välja peaauhinna, milleks on Reolink Keen Ranger PT akuga 4G jahikaamera. Kaameral on 360° keeratav ning võimaldab teha otseülekannet ja 2K resolutsioon võimaldab jälgida selget videot nii päeval kui ka öösel. Lisaks tuleb kaasa päikesepaneel, mis tagab kaamera aku järjepideva laetuse. Loe lähemalt Tehnoturg-T kodulehelt.

Lisaks on veel mitmeid põnevaid auhindu peale peaauhinna järgnevates kategooriates: parim ulukifoto ja parim jahifoto.

Fotosid ootame kuni 31.oktoobrini aadressil andra@ejs.ee.

Fotokonkursil saadetud fotoga kaasneb omaniku nõusolek kasutada fotot edaspidises kommunikatsioonis EJS-i kanalites. Konkursi lõppedes avaldame parimatest fotodest galerii.

Laekunud fotosid hindab kahe nädala jooksul pärast konkurssi lõppemist žürii, mis koosneb EJS-i ja Tehnoturg-T esindajatest.