Osale kokkutuleku fotokonkursil!

Osale kokkutuleku fotokonkursil!

906
Foto: EJS

Eesti Jahimeeste Selts korraldab koostöös Rajakaameramüügiga jahimeeste kokkutulekul ägeda fotokonkursi.

Konkursi teemaks on „loodus ja tehiskeskkond“. Kuna Ida-Virumaa ja Kaevandusmuuseum pakub nii rikkalikku loodust ning kaevandusmuuseum tehiskeskkonda, siis sellest lähtusime ka fotokonkursil.

Konkursil osalemiseks pole vaja teha muud, kui tulla jahimeeste kokkutulekule, mis toimub 7.-9. juulini Eesti Kaevandusmuuseumi alal ning üles laadida sotsiaalmeediasse (Facebooki kokkutuleku ürituse alla või Instagrami kasutades teemamärki #kokkutulekukeskkond) foto teemal „Loodus ja tehiskeskkond“. Kõige teemakohasem ja fantaasiarikkam foto võidab!

Osalemise reeglid ja tingimused

Ootame pilte jahimeeste kokkutulekust teemal „Loodus ja tehiskeskkond“. Arvesse lähevad kõik pildid, mis on tehtud kokkutuleku ajal.

Foto peab haakuma konkursi teemaga „Loodus ja tehiskeskkond“ ning see võib kujutada loomi tehiskeskkonnas, inimesi looduses jms. Iga osaleja võib esitada kuni kaks (2) fotot.

Foto tuleb üles laadida Eesti Jahimeeste Seltsi jahimeeste kokkutuleku ürituse Facebooki lehele, märkides ära „loodus ja tehiskeskkond“ või laadida foto Instagrami kasutades teemamärki (hashtagi) #kokkutulekukeskkond. Pildi juurde võib lisada kuni kahelauselise kirjelduse fotost.

Tööde puhul hinnatakse nii pildi kvaliteeti kui sisu. Viimane fotode esitamise tähtaeg on laupäeval, 8. juulil kell 19ni. Võitjatele kuulutame välja autasustamisel ning EJS-i kanalites esimesel võimalusel.

Võitjad ja auhinnad

Konkursi kolmele (3) parimale foto omanikule paneb auhinna välja Rajakaameramüük.ee. Esikoht saab auhinnaks ägeda rajakaamera, II kohta premeeritakse 100 eurose kinkekaardiga ning III kohta 50 eurose kinkekaardiga.

Auhinna saavad kolm parimat fotot. Auhinnad antakse võitjatele kätte pühapäeval, 9. juunil kell 11.30, mil toimub kokkutuleku lõpetamine ja autasustamine.

Korraldaja jätab endale õiguse kasutada konkursile esitatud töid kodulehel, ajakirjas jms kanalites.

Zürii:

Züriisse kuuluvad ajakirja Eesti Jahimehe poolt välja valitud 3 liiget.

Lisainfo: Andra Hamburg, andra@ejs.ee, tel 5685 4412

7.‒9. juulini toimub Eesti Kaevandusmuuseumi alal jahimeeste kokkutulek. Kogu sündmuse info on leitav SIIN.