Nahast kaabu ja jõuluime!

Nahast kaabu ja jõuluime!

2779
Pilt on illustratiivne. Foto: Pixabay

Viljandi Jahimeeste Liidus korraldatud laskeinstruktorite koolitusel jäi toolile maha nahast kaabu, millel seest känguruga tempel – Austraalia. Järgi minnes aga ilmnes, et kaabu on alustanud iseseisvalt teed oma peremehe juurde.

Et kaabu jõuluks oma õige peremehe juurde jõuaks, siis saab selle saata Tõrva Maxima pakiautomaati ja saaja kontaktiks kirjutada Aare Jaama, tel 523 7303. Usun, et need puuhammastega jälitustäid, mis kaabu serva vahel nälga jäänud, oleksid ka väga õnnelikud kui jõule jälle kodus pidada saaksid. Jõuluimesid juhtub.

Näide! Just mõni päev tagasi juhtus selline jõuluime, mis senini kummitab peas ja ei suuda uskuda läbielatut. Nimelt sõitsin Viljandist Võhma poole ja mingi hetk oli tee laialt pikalt vaba ning otsustasin eessõitvast ligi 90-ga „ kihutajast“ mööda sõita. Mõeldud tehtud ja tagasireastudes märkasin, et kui kähku oli spidokal 120+ juba ees. Ning siis vastutuleval autol lülitati tööle jõulutuled – ikka sinised ja punased. Pidasin heaga kinni ja jäin oma saatust ootama. Inspektor teatas, et 33 üle lubatud kiiruse. Mul oli häbi… pikk loeng ja siis anti load tagasi. Jõuluime aga kummitab kogu aeg ning nüüd ei julge enam vist surnud lehmast ka mööda sõita, sest saatusega ei mängita. Õpetuseks – juhus on pime ja kui kaabu ka koju jõuab, siis usun isegi jõuluvana jälle.   

Aare Jaama