“Metsapoole” jahisaatest

“Metsapoole” jahisaatest

2195

Meie jahindusekraanile on ilmunud uus jahisaade “Metsapoole”, mida juhib vana tegija, Eesti Naisküttide Seltsi tegevjuht Triin Roostfeldt. Triin on meile tuttav juba eelnevalt jahisaatest “Poti ja Panniga”.

Praeguseks on vaatajateni jõudnud neli jahisaadet. Kuigi pärast esimest saadet võis veidi skeptiline  olla, siis mida saade edasi, seda kindlamalt tekkis veendumus, et sellest asjast saab asja. Teemad muutuvad järjest sisukamaks ja kontseptsioon väljapeetumaks.

Viimases, 4. saates julgetakse rinda pista juba väga väljakutsuva teemaga nagu seda on jahiturism ehk jaht välismaal. Triin oskab olla saatejuhina tema ise, ilma üleliigse eputamiseta. Vesto Nõgeli kaameratöö on ka väga hea. Saade pakub kindlasti elamusi nii jahimehele kui tavavaatajale. 

Seega ei ole mõistetav vahutavate kriitikute jutt, kes pärast esimest saateosa olid valmis selle maha kandma. Iga asi küpseb, iga auto vajab sissesõitmist. Tegemist on ikkagi meie oma tegijatega. Juhul, kui ei meeldi, on ju võimalus iseendal tegema hakata. Andke aega atra seada ja kohaneda! Nagu prantslased ütlevad ‒ vana vein.

Andres Lillemäe,
EJSi tegevjuhi asetäitja