Maidla Jahimeeste Selts 30

Maidla Jahimeeste Selts 30

654
Maidla jahimeeste seltsi juubelitort. Fotod: EJS

14. aprillil kutsus Maidla Jahimeeste Selts juubelisündmusele lisaks oma liikmetele esindajad Ida-Viru Jahimeeste Seltsist, naaberjahiseltsidest ja EJS-ist, et üheskoos juubelit tähistada.

Maidla Jahimeeste Seltsi juht Ivar Tallerman tegi lühiülevaate seltsi ajaloost. Ta rääkis väikeulukite küttimise olulisusest ja tänas seltsi liikmeid tubli panuse eest seltsi hüvangusse. Samuti meenutas hea sõnaga naabreid ja partnereid.

Naabritest olid õnnitlema tulnud Kiviõli, Mäetaguse, Lohusuu, Kohtla-Nõmme, Tudu ja Oonurme jahiseltside esindajad. Samuti andis kingituse üle Ida-Viru Jahilaskurklubi esindaja Kaupo Tihvan. Õnnitlema oli tulnud ka koostööpartner Linnamäe lihatööstusest.

Ida-Viru Jahimeeste Seltsi tegevjuht Marko Vinni kinkis Maidla Jahimeeste Seltsile Jüri Jõepera lõuendile trükitud pildi karudest. Marko Vinnil jätkus lisaks õnnitlustele kiitusi seltsi esimehe kui liikmete aadressil.

EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul on Maidla Jahimeeste Selts avatud ja seda näitab ka rohkete naabrite ja partnerite osavõtt. Tegevjuht rõhutas koostöö erilist tähtsust kiiresti muutuvas maailmas ja seda, et üheskoos suudame üle elada igasugused muutused.

Muusikat pakkus ansambel Visiit ja õhtujuht oli Maša Karmen Kõrtsi esituses. Omaette meistriteos oli juubelitort, mille valmistas OÜ Pagarikoda.