Maalehe mess toob maaettevõtjad omavahel kokku

Maalehe mess toob maaettevõtjad omavahel kokku

1808
Foto: ETKL

Maaleht koos Eesti Näitustega korraldab 26.–28. septembrini 2019 Tallinnas esindusliku messi.

Millist nägu on Eesti? Eesti inimeste nägu. Eesti kaunite külade nägu. Hingega hooldatud põldude nägu. Metsade ja veesilmade nägu. Meile oluliste sündmuste pidulaua nägu. Kodusus ja kodumaisus on eestlase jaoks aina oluline, kirjutab Maaleht.

Maaleht on nüüd juba üle 31 aasta pühendunud Eesti maaelule ja Eestimaa elule. Kandnud otse südames Eesti inimeste toimetamisi, hinnanud Eesti inimeste saavutusi, juurte juures olemist.

Näeme, kui oluline on hoida maaelu jätkusuutlikkust. Eesti põllumehed ja maaettevõtjad on need, kes kujundavad Eesti kultuuri, traditsioonid, maastiku, toidukvaliteedi. Kõik selle, mille üle võime praegu uhked olla. Aga me ei saa seisma jääda, vaid peame olema uudishimulikud, et elu edeneks edasi.

Oleme koos partneritega otsustanud korraldada Maalehe messi, mis toimub 26.–28. septembrini 2019 Eesti Näituste messikeskuses Tallinnas.

Põhilised valdkonnad Maalehe messil

Põllumajandustehnika, metsatehnika, laadurid, tõstukid, loomasöödad, farmiseadmed, tee-ehitus, taime- ja loomakasvatus, sõiduautod, kütusefirmad, liisingufirmad, finantsteenused, kindlustusfirmad, aiamajad, aiatööriistad ja aiatehnika, ehitusmaterjalid, saunad, basseinid, taimed ja istikud, väetised, kalastus, jahindus, mesindus, metsandus, toit, vaba aeg.

Vaata lähemalt Maalehest.