Luua metsanduskool tuleb kokkutulekule

Luua metsanduskool tuleb kokkutulekule

469
Foto: Luua metsanduskool

Luua metsanduskool on jahimeeste kokkutulekul kohal ja jagab infot erinevate jahinduskoolituste osas.

EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul on Luua Metsanduskool koos EJS-iga ühiselt loonud kursuse, kus praktiliselt omandatavad õpiväljundid on seotud digi- ja suhtlemisoskustega. „Sellel aastal on toimunud Euroopa sotsiaalfondi ja Eesti riigi toel kaks kursust, et jahimehed saaksid kaasajastada oma teadmisi ja oskusi ning arendada mõtteviisi rohepöördega kaasnevale üleminekule jahinduse ringmajanduses,“ ütles Korts. „Juba toimunud ja tulevate kursuste kohta saab infot kokkutulekul Luua inimeste käest,“ lisas ta.

20. juunil toimus ka EJS-i ja Luua kooli esindajate vahel nõupidamine, kus arutati lähitulevikus korraldatavate koolituste sisu ja tutvuti esimese kahe kursuse tagasiside ja soovidega, mida võiks kursustel veel käsitleda. Enim sooviti kuulata valiklaskmise, keskkonnaameti järelevalvetööga seonduva ja uluki esmatöötluse kohta.

Kokkutulekul osalejad, kes soovivad saada Luua metsanduskooli kursuste kohta infot, on teretulnud Luua väljapanekule. Samuti võivad jahimehed teha omapoolseid ettepanekuid kursuste teemade kohta.

Foto: Luua metsanduskool

7.‒9. juulini toimub Eesti Kaevandusmuuseumi alal jahimeeste kokkutulek. Pileteid saad soetada SIIT. Kogu sündmuse info on leitav SIIN.