Liivimaa Lihasaaduste Wabrikul on kokkutulekul avatud pop-up restoran

Liivimaa Lihasaaduste Wabrikul on kokkutulekul avatud pop-up restoran

2048

Esmakordselt osaleb Liivimaa Uluk jahimeeste kokkutulekul koos Liivimaa Lihaveisega. 

Liivimaa Uluki ja Liivimaa Lihaveise ühine sõnum on “Loodusega rütmis”, mis väljendub kontseptuaalselt selles, et säilitame looduskeskkonda ning elurikkust meie ümber. Kokkutulekul tutvustame uut jahimeestele suunatud, ulukiliha väärindavat tooteportfelli ning pakume ka rohumaaveise liha, et rikastada jahimehe toidulauda.

Kolmel kokkutuleku päeval on avatud rohumaaveise pop-up restoran. Elamuskokk ja Liivimaa Uluki tootearendaja Joel Helekivi juhtimisel pakume parimast toorainest tehtud kõhutäidet. Menüü hoiame lihtsana, kuid lubame maisteelamusi! Esikohal on hea steik,  ulukisõpradele pakume hirveburgerit ning jätame ruumi ka üllatustoodetele. 

Reedel ja laupäeval viivad meie lihunikud läbi rohumaaveise näidislõikust. Lõigatud prime-tükkidele korraldame oksjoni! Oksjonitükid saad kohe ka kokal lasta endale meelepäraselt küpsetada. 

Liivimaa Uluk on kohal, et tutvustada oma uut ulukitoodete portfelli, jahimehele annab see võimaluse degusteerida neid tooteid, mida teenusena endale tellida saab. Tule veendu toodete headuses Liivimaa kokkutulekualal. 


Liivimaa Lihaveis tutvustab jahimeeste kokkutulekul rohumaaveise liha. Meie parimad lihunikud viivad läbi veise näidislõikus ning lõigatud prime-tükkidele toimub oksjon.

Laagerdatud hinnalised tükid võib lasta kokal endale koha peal valmistada või koju kaasa pakkida. Näidislõikus ja oksjon toimuvad reedel alates kell 17 ning laupäeval alates kell 12

Liivimaa telgis saad mekkida uusi teenustooteid, mida ulukihooajal on võimalik teenusena tellida. Tule proovima uusi maitseid!

Esmakordselt jahimeeste kokkutuleku ajaloos on avatud rohumaaveise pop-up restoran. Reedel avame pop-up restorani kell 15, laupäeval kell 11.  

Menüüs on: 

  • Rohumaaveise steik praetud värske tillikartuli ja kukeseentega
  • Hirveburger peedis marineeritud sibula, soolakurgi, küüslaugu aioli ning cheddari juustuga
  • BBQ veisesnäkk “Burnt Ends” kirsiglasuuri, soolakurgi ja ürdileivaga.

Luba endale maitseelamusi!

NB! Liivimaa telgis saab kokkutuleku parimat kohvi! Tasumine ainult sularahas. 

Reede õhtul alates kell 21.30 mängib Liivimaa telgis muusikat üks Eesti parimaid retrodiskoreid DJ Arno K

Jahimeeste kokkutulek “Tahan lennata” toimub 12.-14. juulini Läänemaal Kiltsi lennuväljal. Lisainfo ja piletid leiab SIIT. Piletite soodusmüük kestab 7. juulini!