Kuidas oma ajakirja postiaadressi muuta?

Kuidas oma ajakirja postiaadressi muuta?

6779

EJS arendab infosüsteemi Metsis, mille üks eesmärk on lihtsustada oma kontaktaadressi muutmist, mida kasutatakse ajakirja Eesti Jahimees saatmisel.

Ajakirja saamise eeldus on korrektne postiaadress. Selle kontrollimiseks või muutmiseks tuleb siseneda infosüsteemi Metsis. Siseneda tuleb süsteemi eesti.ee vahendusel.

Eesti.ee kaudu sisse logides on võimalik kasutada ID-kaarti, mobiil-ID või pangalinki. Pärast portaali sisenemist saab edasi liikuda Metsise süsteemi.

Metsisesse sisenemisel on oluline jälgida, et veebilehitsejas oleks lubatud hüpikaknad (pop-up). Lisainfo hüpikakna lubamiseks saab paremal kuvatud infoviidast „Hüpikakende lubamine veebilehitsejas“. Kui hüpikaknad on veebilehitsejas lubatud, tuleb vajutada lingile „Sisene“.

 

Eesti Jahimeeste Seltsi infosüsteemid Metsis ja Jahis on omavahel ühendatud, mistõttu tuleb viimases sammus valida, kummasse infosüsteemi soovid siseneda.

Sisse logides avanevad teie andmed ning saate üle kontrollida, kas aadress on korrektne ning kas olete seotud EJS liikmesorganisatsiooniga. Liikmesorganisatsiooni kuulumine on eelduseks ajakirja saamisele.

Telefoninumber rühmitada tagant neljakaupa: 5555 5555; +372 565 5731. Kui aadressis esineb ebatäpsusi, siis tuleb aadressilahtri ülemisest paremast nurgast valida „Muuda“. Korrektse aadressi sisestamiseks saab kasutada maaameti aadressiotsingut.

Kõige väiksemast asustusüksusest alustades hakkab süsteem teile korrektseid aadresse pakkuma. Kui pakutud valikutes on teile sobiv aadress, siis aadressile vajutades täidetakse aadressi andmeväljad automaatselt. Eraldi tuleb lisada või otsida postiindeks. Kui aadress on sisestatud, tuleb vajutada nuppu „Kinnita“.