Kokkutuleku peatelgi asukoht paigas

Kokkutuleku peatelgi asukoht paigas

1764
Foto: EJS

12. juunil toimus Haapsalus Kiltsi lennuväljal kokkutuleku korraldusgrupi koosolek, kus vaadati üle laagriplatsid, kaubatänav ja peatelgi asukoht.

Peatelk tõsteti endisest asukohast varulennuraja pealt veidi kõrvale, et kaitsta seda võimaliku tuule eest.

EJSi tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul leiti telgile parem asukoht raja kõrval asuval angaaride platsil. „Peatelk on parimas võimalikus kohas. See asub betoonist platsil, seega alus on tugev. Samas on telgi ees piisavalt suur plats, kuhu saab paigutada rongkäigulised avamistseremooniaks ja pärast erinevad tegevused,“ ütles Korts „Lennuvälja eest vastutava isiku soovitusel arvestasime ka võimaliku tuultega, kuna tegemist on suhteliselt lageda mere lähedal asuva alaga,“ lisas ta.

Laagriplatsi ja peatelki ühendab kauba- ja toidutänav, kuhu oodatakse ligi 70 eksponenti. Korraldajate sõnul on sellel aastal suurem ka toiduvalik ja seda serveerivad viis erinevat kööki. Seega ei pea keegi kvaliteetse toidu pärast muretsema. Sama on ka jookidega ja muu snäkiga. Kõik on kohapeal olemas.

Lisaks telgi asukoha täpsustamisele vaadati üle ka elektrivarustuse teema, heli ja võimenduse vajadus ning videolahendused. Selle valdkonna eest kannab hoolt Videal.

Jahimeeste kokkutulek toimub 12.-14. juulil Läänemaal Kiltsi lennuväljal. Lisainfo ja piletid leiab SIIT.