Kokkutuleku koosolekul pandi paika programm

Kokkutuleku koosolekul pandi paika programm

1991
Vasakult: Peakohtunik Urmo Sitsi, kokkutuleku peakorraldaja Indrek Sander, EJSi tegevjuht Tõnis Korts ja EJSi pressiesindaja Andra Hamburg. Foto: EJS

19. juunil toimus EJSi majas (Kuristiku 7, Tallinn) jahimeeste kokkutuleku korraldusmeeskonnaga koosolek.

Nõupidamisel viimistleti kokkutuleku programmi ning pandi paika esialgne ajakava. Kavas on nii traditsioonilised ning põnevad võistlused jahimeestele, kus saadakse omavahel mõõtu võtta. Samas jagub tegevusi ka naistele ja kõige pisematele pereliikmetele.

Peakohtunik Urmo Sitsi tegi koosolekul ülevaate võistluste ajaplaanist ning täiendas programmi kava. „Võistlused on sel aastal põnevad ja kaasahaaravad ning kokkutuleku plats võimaldab ka publikul seda hästi jälgida,“ kommenteeris Urmo Sitsi. „Võistluse, töötubade jms põhiraskus langeb taas laupäevale, mil on planeeritud enim tegevusi“, lisas ta.

Lastele ja naistele on kavas eraldi tegevuste ala, kus pakutakse nii võistlusi, koolitusi kui töötubasid. Naiskodukaitsjad pakub praktilise esma-abi ja ohutushoiu töötuba. Samuti on sel aastal suuremalt väljas vibujahimehed.

Jahimeestele on aga plaanis nt Veterinaar- ja Toiduameti loomatervise spetsialisti Harles Kauba töötuba, kus õpetatakse täitma uluki esmadeklaratsiooni täitmist. Samuti toimub EJSi juhatuse ja riigikogu jahinduse töörühma kohtumine, kus räägitakse jahinduse aktuaalsetest küsimustest.

Ajakava saab vaadata SIIT. NB! Korraldaja jätab endale õiguse ajakava muuta ja täiendada.

Jahimeeste kokkutulek “Tahan lennata” toimub 12.-14. juulini Läänemaal Kiltsi lennuväljal. Lisainfo ja piletid leiab SIIT.