Kokkutuleku ettevalmistamine kogub tuure

Kokkutuleku ettevalmistamine kogub tuure

1204
Korraldusmeeskond Toosikannul. Foto: EJS

Kokkutuleku korraldusmeeskond pidas 10. mail välikoosoleku Toosikannul, kus osalesid EJS-i, Kuusk OÜ ja Toosikannu puhkekeskuse esindajad.

Kokkutuleku ühe korraldaja Tõnis Kortsu sõnul on ettevalmistus jõudnud sellisesse faasi, kus tehakse juba peenhäälestusi. „Seekordsel väljasõidul märkisime maha peatelgi asukoha ja kaubatänava. Kaubatänav tuleb ka sel aastal ringikujuline. Võrreldes eelmise kokkutulekuga on asendusplaani muudetud, sest esimeste hinnangute järgi on huvi kokkutuleku vastu väga suur nii jahimeeste kui ka kaubatänaval osalejate poolt. Võib juhtuda, et tuleb läbi aastate suurima osavõtuga kokkutulek,“ selgitas Korts.

Arutati ka laagrite ja parklate paigutust ning teisi logistilisi küsimusi. Nii nagu igal aastal tuleb ka laagri raadio, mille sagedus on 94,1 MHz. Päeva- ja õhtujuht ning raadiohääl on kõigile juba tuntav Renx. Loomulikult on olemas turvateenistus ja meditsiiniline järelevalve.

Veel arutati hetkel olemasoleva muusikalise programmi täiendamist pühapäeva hommikuse esinejaga. Arutati ka võistluste korralduslikke küsimusi.

Koosolekul osalesid Tõnis Korts, Andres Lillemäe, Rimon Kaplan ja Andra Hamburg, lisaks Kuusk OÜ-st Aivar Kuusk ja Indrek Sander ning Toosikannust Leo Kass ja Gert Väljaots.

Kokkutuleku peasponsor on Linnamäe lihatööstus. Toetajad on Rannarootsi, Olerex, A le Coq ja Liviko.