Kokkutulek ligineb

Kokkutulek ligineb

1377
Kokkutuleku meeskond Ida-Virumaal. Fotod: EJS

11. aprillil toimus korralduskomisjoni väljasõiduistung kokkutuleku toimumispaika Ida-Virumaale Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseumi.

EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul tuleb selle aasta kokkutulek igas mõttes eriline. „Mitte ainult sellepärast, et see toimub nii maa all kui maa peal, vaid peakorraldajal, EJS-i juhatuse liikmel ja Ida-Virumaa jahipealikul Marko Vinnil on kokkutuleku peakorraldajana varuks hulgaliselt muidki uuendusi. Neid võib kokku võtta Ida-Virumaal ürituste korraldamisel seni järgitud põhimõttega, et iga sündmus peab osalejatele lisaks tavapärasele pakkuma positiivset ja meeldejäävat emotsiooni,“ ütles Korts.

Sündmuse tehnilise poole pealt on traditsiooniliselt partneriks eksperdid Kuusk OÜ-st.

Kohapeal arutati ruumiprogrammi, logistikat, turvaplaani, laagri paiknemist, kaubatänava asukohta jpm vajalikku. Samuti arutati erinevaid tegevusi, plaanis on muuseumi ekskursioonid kaevandusmuuseumis, Aidu karjääri safarimatk ja Aidu kaatrimatkad, meeskonna õhupüssivõistlus, laskeharjutused simulaatoril. Lisaks on olemas kogukonnatelk, kus toimuvad mitmed õpitoad.

Kokkutulek toimub 7.-9. juulil Kaevandusmuuseumi alal. Muusikat pakuvad kokkutulekulistele Shanon ja Terminaator. Kogu info leiab siit.