Hiiumaal toimub noorte jahi- ja looduslaager

Hiiumaal toimub noorte jahi- ja looduslaager

1464

23.-25. juulil toimub Hiiumaal noortele mõeldud jahi- ja looduslaager.

2019. aastal korraldasid MTÜ Eesti Jahinaised koostöös Eesti Jahimeeste Seltsi ning Keskkonnainvesteeringute Keskusega Eestis esmakordselt noorte jahi- ja looduslaagri, mille keskmeks oli pärand-, loodus- ning jahikultuur. Laagri eestvedajateks olid Livia Roomets ja Peeter Hussar.

Kuna laagris osalejate tagasiside oli väga positiivne, korraldajad ise jäid rahule ja koostöö sujus väga hästi, otsustasid Jahinaised taaskord laagri välja kuulutada. 23.-25. juulil toimub Hiiumaal taaskord noorte jahi- ja looduslaager II ja III kooliastme õpilastele.

Laagri osalustasu on 60 eurot, mis sisaldab transporti, toitlustamist, pesemisvõimalusi ja kohapeal vajalike materjalide olemasolu. Kaasas peab olema igal osalejal veepudel, telk (vähemalt kahepeale õed-vennad või sõbrad), korduvkasutatav mask (kohapeal vajadusel kasutamiseks ühekordsed maskid) ja oma isiklik desinfitseerimisvahend.

Laagrisse sõit algab Ruilast, kus kogunetakse 23. juuli hommikul kell 7, eraldi lepitakse kokku, kes tulevad Rohuküla sadamast bussi peale.

Laagrisse registreerumiseks palume täita registreerimislehe, saata see jahinaised@gmail.com.

Küsimuste korral kirjutada meilile või helistada Livia (501 0485), Maria (5666 9852), Juulia (5621 5785). Osalustasu kanda: EE157700771001278063 (AS LHV Pank). Lapsega kaasa tuleb anda ka lapsevanemate poolt täidetud teatis.

Laagri korraldajad on MTÜ Eesti Jahinaised ja Eesti Jahimeeste Selts. Laagri tegevusi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo ja programmi kohta loe lähemalt siit. Laagri kohta saab lugeda lähemalt siit.