Järva jahindusklubil on uus tegevjuht

Järva jahindusklubil on uus tegevjuht

2907
Foto: erakogu

Alates 13. märtsist töötab Järvamaa jahindusklubi tegevjuhina Imavere jahtkonna liige Lauri Ellram, keda järvalased tunnevad rohkem kui jalgpallurit.

Järvamaa jahindusklubi juhatuse esimees Mati Hõbemägi ütles, et uue tegevjuhi leidmiseks kuulutas klubi veebruari keskel välja konkursi. “Tundus, et koht oli populaarne, sest 27. veebruariks oli laekunud sooviavaldus seitsmelt kandidaadilt,” täpsustas ta Järva Teatajale.

Hõbemägi kinnitas, et valimisel oli mitu etappi ja hääletus salajane. “Mul on hea meel, et klubi valiti juhtima noor tegus inimene, kel on tahet organisatsioon raskest seisust välja aidata ja edasi arendada,” lausus ta.

Lauri Ellram ütles, et olles olnud jahinduse ja jahiturismiga pikalt seotud, tundus tegevjuhi kohale kandideerida mõistliku otsus. “Pärast neid jamasid on vaja klubi jälle toimima saada, et maakonna jahtkondade vahel oleks koostöö ning klubi paberimajandus korras,” lausus ta.

Esimese asjana tuli Ellramil asuda Järvamaa jahindusklubi 50. tegevusaasta pidustusi korraldama. “Aprillis tuleb kohe noorte jahimeeste koolitus. Ootame sinna kõiki jahipidamisest huvitatud noori. Jahimehed vajavad järelkasvu, seetõttu tuleb uusi jahimehi ikka peale kasvatada,” selgitas ta.

Loe lähemalt Järva Teatajast.